Головна Свято УРОДИНИ ДОМАШЕВА НАД СОЛОКІЄЮ

УРОДИНИ ДОМАШЕВА НАД СОЛОКІЄЮ

На фото: домашівці на фестивалі «ГутаФест»

Неподалік річки Солокії, за 50 км від райцентру, 90 км від Львова та в семи кілометрах від кордону з Польщею, розкинулось мальовниче село Домашів. Тут живуть добрі й працьовиті люди. Але найбільш захоплює згуртованість домашівської громади, яка самотужки взялася за будівництво Народного дому, який відкрив двері в 2010ому. Відтоді тут відбуваються різні культурні заходи. Зокрема, 5 серпня, наша дружна громада відзначила День села.

Розпочалося воно з благословення священика Олега Мрицика. Він також освятив дари природи.

Присутні вшановували хвилиною мовчання всіх полеглих героїв, які віддали своє життя за незалежність України. З днем народження рідного Домашева, якому виповнилося 480 років, привітала його мешканців сільський голова Ольга Ващишин. Голова районної ради Микола Пасько побажав домашівцям успіхів у всіх добрих починаннях, адже вони вміють згуртовуватися у найважливіший час. Очільник районної ради за багаторічну працю вручив подяку сільському голові Ользі Ващишин.
А далі відбулося святкування, окрасою якого став ансамбль народного дому «Пролісок», ведучі й вокалісти – Катерина Музичка та Марта Остапик, танцювальні колективи «Однокласниці» та «Гармонія», юні співаки Катерина Матвіяс та Наталія Пончка, гімнастка Анастасія Біловус, юні моделі…

А ще до нас завітали гості з Жовківського району, ансамбль «Бишківчанка». Свято було на «ура». Закінчилось святкування пригощанням гостей і жителів села за святковими столами, які приготували домашівські господині.

Наталія ЯРЕМЧУК,•завідувач Народного дому с. Домашів.