Головна Свято Сокальська районна асоціація інвалідів провели різдвяний концерт та святкування для людей похилого...

Сокальська районна асоціація інвалідів провели різдвяний концерт та святкування для людей похилого віку

Сокальська районна асоціація інвалідів, спільно з районною організацією ветеранів України, клубом «Смайл» та районною організацією Товариство Червоного Хреста провели різдвяний концерт та святкування для людей похилого віку та дітей з інвалідністю у СЗШ ІІІІ ст. №4.

Присутніх на святі привітав голова районної ради Микола Пасько і подарував організаціям «Книгу пам’яті Сокальщини». Також із привітаннями виступили директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді РДА Олександр Міщук, представник клубу «Смайл» Марія Васько, від ради ветеранів – автор цих рядків, голова асоціації інвалідів Оксана Кононова та голова Товариства Червоного Хреста Леся Поліха.

Талановиті діти й молодь клубу «Смайл» підготували різдвяну виставу, подаруночки та солодощі, за що ми їм дуже вдячні. Літні люди також отримали святкові сувеніри в рамках проекту «Місце зустрічі: діалог» та підтримки Фонду «Пам’ять.

Відповідальність. Майбутнє» та ВБО «Турбота про літніх в Україні». З колядками та гуморесками виступив ансамбль «Яворина» і творчий колектив Сокальської асоціації інвалідів під керівництвом Наталії Криштальської.

Щира вдячність директору школи №4 м. Сокаль Наталії Драган за надане приміщення. До нових зустрічей!

Алла ВАВРИНЬЧУК, м. Сокаль.