Головна Свято СПАСИБІ, ОТЧИЙ КРАЮ!

СПАСИБІ, ОТЧИЙ КРАЮ!

Угнову – 657

23 липня мешканці Угнова, яке ще прославив у своїх творах Іван Франко, поспішали у міський парк на День міста, де було весело та гамірно. Сюди прийшли також жителі навколишніх сіл. Мешканців найменшого міста України привітала виконуюча обов’язки міського голови Марія Горошко, яка зазначила, що «Угнів – це колоритне, самобутнє, не схоже на інші, маленьке містечко. Тут живуть і працюють, не покладаючи рук, щирі, відкриті й добрі люди, яким завжди є про кого і про що дбати. Нехай кожен на цій гостинній землі буде щасливий – від найменшого угнівчанина до сивочолого».

Привітали угнівчан депутати районної ради Ігор Мороз та Наталія Дашковська, побажавши їм, щоб місто, яке славне своєю історією, й надалі зростало та процвітало, а щастя, достаток, радість та любов жили на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, об’єднуючи усіх у згуртовану і небайдужу громаду.

А далі на присутніх чекав цікавий концерт, який вразив усіх різнобарв’ям талантів. Першими на сцену вийшли найменші артисті – дитячий ансамбль «Мальви». Глядачі тепло зустрічали цих маленьких учасників під пісні про Україну, про місто. А далі усіх заворожив виступ дівочого ансамблю «Мрія». Бурхливими оплесками зустрічали глядачі і жіночий фольклорний ансамбль «Угнівчанка», який виконав старовинні та сучасні пісні. Не обійшлось й без гумору. Веселив усіх Андрій Крамаров. Додав багато сміху до його виступу ансамбль пародій «Угнівські красуні». Цікавим був танець найменших учасників художньої самодіяльності Арсенка Лиса, Катрусі Німець і Артемка Форися «А ми у двох в одне дівча закохані». Читала свої вірші угнівська поетеса Надія Канюка. Презентувала перші вірші Галинка Дзюба. Яскравою крапкою свята стала дискотека, яка зібрала людей різних поколінь.
Ось так щиро й гостинно, в родинній та дружній атмосфері, мешканці старовинного Угнова, в яке за чотобами приїжджав визначний український поет Іван Франко, відзначили річницю заснування міста. Вони вдячні за подаровані хвилини радості працівникам культури Світлані Осміловській та Ганні Горячій.

Марія БІДА, жителька м. Угнів.

Великим Мостам – 545

23 липня Великі Мости святкували 545ою річницю Дня міста. Богослужіння в храмах розпочалося о 10.00 годині, де священики благословили наше свято.

Для дітей працювали атракціони, та інші розваги.
Відбувся конкурсмалюнок на асфальті під назвою «Краєвиди нашого міста», де діти показали наше місто в малюнку.
Напередодні в п’ятницю на території СТК «Під дубом» відбувався сплав на байдарках, а в неділю свою вправність тут показували учасники тенісного турніру. В міській бібліотеці проводився шаховий турнір. На стадіоні проходив футбольний матч між командами Великі Мости – Хоробрів.

З головної сцени міський голова Ярослав Ройко та запрошені гості привітали всіх із святом. У різних номінаціях відбулися нагородження.

Також тут були проведені веселі банси для дітей.
Продовжили концертну програму художні колективи з Народних домів сіл Волиця, Борове, м. Великі Мости, Великомостівського ЦДЮТ, троїсті музики школи мистецтв та солістка Наталя Ярмола, гості з міста Сокаля – гурт «ФестБенд», і Наталія Полоцька з Жовкви.

Ми не забули в цей день привітати й військовослужбовців, які знаходяться на захисті наших рубежів на сході України.
Закінчилася концертна програма урочистим виконанням Державного гімну України, який виконали всі присутні.
Свято завершилось і ми дякуємо всім, хто долучився до цього гарного дійства та зичимо мирного неба і добра.

Михайло ФЕДИК, директор Народного дому м. Великі Мости.