Головна Свято СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЛЮБИТЬ УСІХ ДІТОК

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЛЮБИТЬ УСІХ ДІТОК

15 грудня Святий Миколай завітав до дітей з інвалідністю у Сокальську районну асоціацію інвалідів із подарунками, позитивними емоціями і казковим настроєм. А діти, в свою чергу, подарували Миколаю пісні та вірші. Творчий колектив Сокальської асоціації інвалідів виступив для дітей зі сценкою та святковими піснями. Начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, релігій і туризму Мирослава Михайлюк привітала дітей зі святом Миколая та наступаючими Новорічними святами. Волонтери асоціації інвалідів вручили подяку Мирославі Михайлюк за допомогу в розвитку творчості серед молоді з інвалідністю, зокрема гуртків рукоділля.

Дякуємо за допомогу для дітей із складною формою інвалідності Благодійному Фонду «Майбутнє України.

Сокальщина», його керівнику Юлію Лукомському, а також Олегу Лукомському та громадській організації Союз українок.
Також висловлюємо щиру подяку директору ДП «Датський текстиль» Йоргену Седерхолму за надані подаруночки для дітей. Спонсорською допомогою до свята також долучилися Голінчак Богдан та Борцо Василь (ТОВ ВП «ЗВЗ»), Володимир Данчак (кафе «Забужанка»), Андрій Бабух (магазин «АБЦ»), Олександр та Галина Барвінки («Шкарпеткова фабрика») і Марія Шамборовська (ТзОВ «Ніка»).

Ідуть новорічні свята і мимоволі хочеться вірити в диво. Воно обов’язково прийде, головне вірити і нести тепло й добро людям, які нас оточують. Бажаємо усім діткам здоров’я, щастя і не знати, що таке війна.

Оксана КОНОНОВА, голова Сокальської районної Асоціації інвалідів.