Головна Свято ЦЕРКВІ В СКОМОРОХАХ – 120 РОКІВ

ЦЕРКВІ В СКОМОРОХАХ – 120 РОКІВ

«В нашому селі на видочку стоїть церква на горбочку»… Ці слова ніби написані про церкву Вознесіння Господнього, що в с. Скоморохи, якій цьогоріч виповнюється 120 років. Позаду залишилися воєнні роки, страшні роки комунізації, часи гонінь і переслідувань за Христову віру. Відійшли у вічність п’ятнадцять парохів нашого славного храму.

Вірою і правдою служить Богу і людям настоятель церкви о. Ярослав Кащук. Вже 35 років він сіє у душах вірних зерно Божої мудрості та моральних чеснот віри, надії, любові. Не одну грішну душу навернули до Божого послуху його науки. До церковці поспішають і діти, і дорослі, і молоді родини з немовлятами у візочках, юнаки та дівчата, щоб приєднатися до святої Літургії в неділі і свята, послухати повчальні і такі зрозумілі слова нашого отця Ярослава. Такими мізерними і несуттєвими вже здаються щоденні негаразди і турботи поряд з Божим благословенням, яке сходить на кожного, хто присутній у храмі. Життя на землі таке коротке. Але там, у небі, поруч Бога живого, воно вічне. Тож спішімо заслужити його своїми щирими молитвами, чистими думками, добрими справами, своїм служінням один одному. Ведімo до храму свох діточок, онуків і правнуків. Нехай добро і мир запанують у наших душах і сім’ях. Не зрікаймося віри! Єднаймося в щирій молитві за мир на рідній землі і в усьому світі! І нехай Бог буде поміж нами!

Щиро вітаю з храмовим празником Вознесіння Господнього настоятеля отця Ярослава Кащука і всю його велику родину, диякона Мирослава Кащука з сім’єю, церковний хор під керівництвом регента Любомира Мартинюка, сестриць і братчиків, всіх парафіян Скоморох та Ромоша, гостей свята.

Марія ЄВТУШКО,
парафіянка церкви Вознесіння Господнього с. Скоморохи.