Головна Свято У дитсадку «Соколятко» в Сокалі відбулося свято літа

У дитсадку «Соколятко» в Сокалі відбулося свято літа

Святкова атмосфера панувала в ЗДО №7 «Соколятко» м. Сокаль. Тут зібралося багато батьків, дітей, гостей. Усіх їх привело сюди велике свято, яке поєднало у собі спогади про літо, українську родину та Україну.

Дошкільний вік – це вік веселої гри. Батьки разом із своїми дітками мали змогу поринути у дитинство: виконувати спільно поставлені завдання із складання цеглинок LEGO символів літа та вишиванок; пригадати пісні і таночки свого дитинства; позмагатися на спритність під час спортивних естафет; залишити спільні малюнки на асфальті про літній відпочинок; згадати себе у дитячому садочку, а, найосновніше – провести ще більше часу із своїми малюками. Про це вони мали змогу залишити свої відгуки у новоствореній великій книзі нашого садочку «Свята і будні маленьких соколяток» на тему: «Що для вас є гра з дитиною?»

Батьки писали… «Щирі почуття і море емоцій!», «Повернення у дитинство», «Щасливі очі моєї дитини і вогник в них», «Розвиток дитини, радість, щасливі хвилини проведені разом», «Спосіб виразити любов», «Пізнання своєї дитини і її мрій»….

Урочисто та з гордістю родини презентували на дефіле доріжці власні різнобарвні і вишиванки. Тим самим показали, що мама і дочка, тато та син – це єдине майбутнє нашої країни – України.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Незалежності України від працівників та родин вихованців нашого садочку.

«Любіть Україну – вона в нас одна!»

Мирослава ВОЙТКО, вихователь-методист ЗДО №7 м. Сокаль.