Головна Свято У ГОРБКОВІ ДЗВЕНІЛА КОЛЯДА…

У ГОРБКОВІ ДЗВЕНІЛА КОЛЯДА…

Уже стало традицією, у перший день різдвяних свят, після Богослужіння, парафіяни храму Воздвиження Чесного Хреста с. Горбків колядуючи, йдуть до Народного дому, щоб разом всією громадою прославляти народження Ісуса Христа.

…Сцена актової зали нагадувала Вифлеєм, в кутку стояла шопка, в якій були ясла, у яких на сіні лежав маленький Ісус, якого леліяли Йосиф та Марія. Там ангели сповіщали про народження Божого Сина, а пастушки з царями поклонились Божому дитятку і принесли свої дари.

Пізніше ангели в окремих сценках відображали події з життя Ісуса Христа, в яких розкривалася місія приходу на землю Божого Сина, який прийшов, щоб кожній людині вказати шлях до життя вічного, та допомогти його пройти. Після різдвяної вистави присутні мали можливість також побачити вертеп.
Учасниками свята стали учні катехитичної школи, члени Марійської та Вівтарної дружин, церковний хор, діти та молодь села. Керівниками та організаторами вже вкотре є настоятель храму о. Павло Пащук, парафіяльний катехит Людмила Маціканич та директор Народного дому Володимир Рак.

Дзвінко лунала коляда у цей день. Дух Різдва витав над громадою і кожен з нас радів і усвідомлював те, що Ісус прийшов у світ, щоб побороти зло і подарувати людям мир, любов і злагоду.

Адміністратор парафії о. Павло Пащук та секретар Поторицької сільської ради Ольга Кальмук привітали всіх з Різдвом, побажали миру, любові та добра, а також висловили щирі слова подяки учасникам урочистого заходу.

Жителі Горбкова поверталися до своїх домівок радісні та задоволені, а Вертеп поніс звістку про прихід Месії у кожну сільську оселю.

Любов КАЛЬМУК,•завідувач дитячим садком.