Головна Свято Відбулося родинне свято в Русинському народному домі

Відбулося родинне свято в Русинському народному домі

Таку назву мало свято, яке відбулося в Русинському народному домі. Його організували адміністратор храму св. Луки отець Ігор Пунь, депутат сільської ради Ірина Васенько, а також Мирослава Семчишин й громада села. Вдячними глядачами були мешканці села і гості, які святкували у родичів. Аматори художньої самодіяльності підготували дитячу театралізовану сценку «На Різдво», в якій відобразили традиції Святвечора та особливу трапезу – Святу вечерю, головні атрибути свята – дідух та 12 пісних страв… А далі дзвінкі колядки під щирі оплески глядачів дарували дорослі, діти та молодь, які славили народженого Ісуса, щирими віншуваннями бажали господарям добра, щастя, долі, миру та Божої Благодаті. Разом з ними колядував увесь зал.

Парох села – отець Ігор привітав селян з Різдвом. Душпастир наголосив, що розділяє різдвяну радість з одинокими парафіянами, нехай їхня віра збагатиться та спільною молитвою попросили для них Божих ласк, а також у своїх молитвах згадали українських воїнів, які несуть службу в зоні АТО, а також тих, хто не дочекався цьогорічної куті, бо загинули як Герої, захищаючи територіальну цілісність держави. В пам’ять про них у залі запалили свічу пам’яті. Опісля отець Ігор Пунь освятив ікону Пресвятої Родини, яку для Народного дому і громади офірували благочинники – Ігор Кінах і Дмитро Гутник.

Варязький сільський голова Олександра Сухоручко привітала жителів села з різдвяними святами. Вона також подякувала отцю, громаді та сільським аматорам художньої самодіяльності за цікаве різдвяне дійство, яке згуртувало село й зігріло своїм теплом усіх присутніх, а також спонсорам – директору ТзОВ «Агролан» Ігорю Кінаху та директору ПП «Русинська м’ясна компанія» Дмитру Гутнику за допомогу громаді в організації свята. Опісля парафіяльна спільнота ділилася кутею та смачними стравами.

Кажуть, що різдвяної пори разом із колядниками до хати заходить злагода, любов і оселяються там на увесь рік, аж до наступного Різдва. Тож нехай вони оселяться у кожній хаті жителів села Русин.

Олексій СЕМЧИШИН, член виконкому Варязької сільської ради.
«РОДИННА КУТЯ»