Головна Свято У Хоробрівській сільській раді вшанували хліборобів

У Хоробрівській сільській раді вшанували хліборобів

У Хоробрівській сільській раді вшанували хліборобів
У Хоробрівській сільській раді вшанували хліборобів

У Хоробрівській сільській раді вшанували людей праці, які своїми мозолистими руками вирощують хліб, цукрові буряки та іншу сільськогосподарську продукцію. Зазвичай, День працівника сільського господарства відзначають в листопаді, однак цьогоріч погода внесли свої корективи і не дала селянам вчасно завершити сільськогосподарські роботи: лише у переддень свята з поля вивезли останні цукрові буряки. Нелегко сьогодні працювати на землі, але завдяки невтомній праці, а головне відданості найблагороднішій професії хлібороба, завдяки їхнім зусиллям на території сільської ради кожен гектар землі ефективно і погосподарському обробляється із застосуванням новітніх технологій. Вони не тільки вирощують високі врожаї, але й створюють робочі місця, де працюють мешканці Хороброва, Нинович, Нісмич і Угринова, сплачують податки, які формують бюджет сільської ради, підтримують громаду, дбають про розвиток соціальної інфраструктури у селах Хоробрівської сільської ради.
На території Хоробрівської сільської ради ефективно господарюють фермери Богдан Барна, Михайло Веклин, Ігор Веклин, Володимир Тендеряк, фермерське господарство «Христина» (голова Роман Коваль), фермерське господарство «Барни В. І.» (голова Гошко Галина) ТзОВ «АгроЛан» (керівник Ігор Кінах), ПП «Західний Буг», ТзОВ «Угринів ЕкоФерм» (директор Тарас Гузіч).
Закінчення господарського року збіглося з календарним, тож не тільки аграрії підсумовували що зробили, чого досягнули, а й органи місцевого самоврядування. Присутні мали змогу почути звіт Хоробрівського сільського голови Володимира Сави про роботу сільської ради. Доповідач, зазначив, що приємно констатувати, що у всіх населених пунктах є вуличне освітлення, завершили його капітальний ремонт в селі Ниновичі. Перекриті дахи у всіх Народних домах, в 2016 р. капітально відремонтували дах Народного дому с. Нісмичі. В Народному домі с. Хоробрів замінили всі вікна і двері на енергозберігаючі, закупили апаратуру…
В дитячих садочках сіл Угринів та Хоробрів нові, сучасні системи опалення, замінено вікна і двері на енергозберігаючі. Зроблено поточний
ремонт чотирьох комунальних доріг.
За підсумками 2015 року Хоробрівська сільська рада отримала диплом за друге місце у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування України». Хоробрівський сільський голова був учасником «Другого Європейського конгресу місцевого самоврядування», який проходив з 3 по 9 квітня 2016 року в м. Краків. Будьякі заходи та роботи на території сільської ради не відбуваються без допомоги та підтримки наших аграріїв. Окрім того, що вони постійно підтримують спорт на селі, є небайдужими до питань благоустрою (відгортання снігу, вивiз сміття). Завдяки їм діти в садочках і школах щорічно отримують подарунки на свято Миколая, торік огороджено цвинтар, зроблено три автобусні зупинки, підсипано внутрігосподарські дороги.
На часі нові плани – сільською радою подано чотири заявки на участь в обласному конкурсі мікропроектів, ще два написані працівниками амбулаторії сімейної медицини та школи села Хоробрів. Обов’язковою умовою участі в конкурсі мікропроектів є внесок громади і тут наші господарники не стоять осторонь, долучилися до кожного, зробивши свій небюджетний внесок.
Поділився сільський голова й іншими планами на майбутнє. У рамках програми транскордонного співробітництва «ПольщаБілорусьУкраїна» Хоробрівська сільська рада і надалі братиме участь у написанні двох проектів – один з них інфраструктурний, другий – по придбанню пожежного автомобіля. Але найбільш болючим питанням залишається ремонт доріг загального користування, і ми будемо разом шукати шляхи вирішення цієї проблеми.
Володимир Сава вручив подяки аграріям, побажав працівникам сільського господарства, щоб рясно колосилися щедрими врожаями їхні ниви, втілилися в життя задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та пoкращення добробуту всього українського народу.
Любов КОСТЮК, секретар Хоробрівської сільської ради.