Головна Свято У Сокальському райвідділі ДРАЦСу панувала особлива святкова атмосфера

У Сокальському райвідділі ДРАЦСу панувала особлива святкова атмосфера

14 лютого, в День закоханих, у Сокальському райвідділі ДРАЦСу панувала особлива, святкова атмосфера. Працівники ВДРАЦСу для молодят, які вирішили в цей день одружитися, підготували святкову атрибутику: червоні серця, «купідона», фотозону «І_0\/Е» та ще багато сюрпризів. Цьогоріч три пари вирішили стати на рушничок щастя.

Першими урочисто прийшли Адріан Бобровський зі Сокаля та Оксана Дем’яно-вич з Угнова. Молодята розповіли, що дату одруження вибрали давно, разом пара вже сім років. Вони познайомились в інтернеті, дівчині хлопець одразу сподобався, адже на перше побачення її запросив погодувати лебедів. Це було неймовірно гарно, а ще красивішим було освідчення. Оксана пригадала, що влітку поїхала з коханим відпочивати в Карпати, там вони разом пішли збирати чорниці і на горі Захар Беркут Адріан освідчився коханій. Дівчина з радістю згадує ці приємні моменти у житті, каже, це було неочікувано, але так романтично, і вона одразу ж погодилась стати його дружиною.

Не менш щасливими у зал зайшли Юлія Сидор з Сокаля та Андрій Плетінка з Фусова. їхнє кохання теж перевірене часом, адже разом молодята шість з половиною років. Познайомились теж у інтернеті, хоча живуть недалеко один від одного. На першому побаченні не дуже сподобались одне одному. Але кохання творить дива і молодята досі разом. Поруч з нареченими не приховували радості їхні батьки, вони щиро тішились за дітей і благословили їх на спільне подружнє життя.

39-річна Оксана прийшла у РВ ДРАЦС щаслива, тримаючись за руки двох мужчин. В одній руці – долоня коханого, нареченого Міхала, а в іншій – рука найдорожчого 13-річного синочка Василька. Пара познайомилась у Польщі, Оксана їздила на заробітки у сусідню країну і там в День закоханих зустріла поляка Міхала. Коли закінчилась віза, повернулася додому, а він, не роздумуючи, приїхав за коханою. Вирішили молодята, що відтепер цей день буде для них потрійним святом – Днем закоханих, річницею знайомства і річницею одруження. Вони вірять, що це допоможе їм разом прожити довге і щасливе життя.

Начальник відділу РВ ДРАЦС Віра Шавалюк проводила для молодят урочисту церемонію одруження, і бажала, аби келих «золотого» шампанського, яке наповнювали їм, скріпив їхні сім’ї до «золотого» весілля. А ще на згадку про одруження в такий знаменний день дарували молодятам «Шампанське» з їхніми іменами і датою реєстрації шлюбу.

«Сьогоднішня акція «Кохання поза часом» вже стала традиційною. Молодята вірять, що шлюб в цей день подарує їм неземне, вірне, незрадливе кохання. Ми також хочемо, щоб усі пари жили у любові багато років, хай народжують дітей, а ми – в пологовому відділенні їх реєструватимемо», – зазначила Віра Шавалюк.

Ці три пари закоханих поєднала любов, яка живе у їхніх молодих серцях. Нехай же вона з року в рік горить ще більшим полум’ям, а кохання один до одного нехай пронесуть через усе життя.

Ольга ДЕНИСЮК.

Фото автора.