Головна Свято У Сокалі в 5 школі відбувся Тиждень початкових класів

У Сокалі в 5 школі відбувся Тиждень початкових класів

У Сокальській ЗШ ІІІІ ст. №5 стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. «Сім кольорів краси й надії, в них наші задуми і мрії» – гасло, під яким з 1 по 7 березня проходив Тиждень початкових класів.

Мета «кольорового» тижня полягала в тому, щоб посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити та розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів. При складанні плану заходів учителі враховували інтереси дітей. Для цього була створена скринька побажань. Творчий підхід учителів допоміг зробити цей тиждень незабутнім для школярів. У цей період кожен учитель показав дітям, що він вірить в їхні сили, разом з ними радіє успіхам.

З першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій. Цікаво, весело та пізнавально проходили дні «кольорового» тижня, де проекти, уроки, мандрівки, вікторини, творчі роботи, виставки, ігри, змагання, розваги підбиралися відповідно до значення вибраного кольору дня, адже відомо, що колір впливає на підсвідомість не менше, ніж вчасно сказане слово. Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють та змушують діяти, допомагають зосередитись.

Широка палітра заходів сприяла розвитку творчості школярів, спостережливості, кмітливості та креативності. Кабінети початкових класів були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали учні, учителі, батьки. Потік позитивної енергії не міг не зарядити радістю та ентузіазмом усіх, хто брав участь у проведенні «кольорового» тижня. Хто б міг уявити, що за такою неординарною назвою тижня ховається низка дивовижних пригод. Дива почались уже з першого дня, коли усі класні кімнати наповнилися повітряними кульками, квітами. Коридорами блукали вічні подруги: «Доброта» й «Усмішка». Вони жили не лише в серцях, а й у дитячих малюнках, що були розміщені на стінах школи. Нам, старшокласникам, було трепетно й цікаво спостерігати за дійством, яке тривало кілька днів.

Тиждень завершився флешмобом, який об’єднав усі початкові класи школи біля пам’ятника Т. Г. Шевченку в центрі міста. У момент духовного єднання з Кобзарем панувала атмосфера гордості та пошани, патріотизму та любові до свого, до рідного, до України.

Для учителів у рамках тижня було проведено відкриті уроки, методичне об’єднання, де досвідчені педагоги ділилися досвідом, представляли свої напрацювання.
Тиждень початкових класів ще раз переконав у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй нема ні кінця, ні краю. Будемо і надалі пізнавати її глибинні джерела. Ми вкотре зрозуміли, що вчителі прагнуть зробити нашу школу острівцем людяності, творчості, постійного пошуку. «Кольоровий» тиждень став яскравою сторінкою шкільної родини.

Щиро дякуємо за організацію нестандартного навчання вчителям початкових класів Ганні Свистун, Любові Шульган, Тетяні Малець, Марії Приступі.
Анастасія ПЕРЕГІНЕЦЬ, учениця 9 класу Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5.

«КОЛЬОРОВИЙ» ТИЖДЕНЬ