Головна Свято У Варязькій школі з нагоди Дня Соборності України пройшла молодіжна акція «Міст...

У Варязькій школі з нагоди Дня Соборності України пройшла молодіжна акція «Міст єдності»

У селі Варяж до День Соборності було приурочено низку заходів. 22 січня в Народному домі проведено святковий концерт «Соборність України – понад усе», організаторами якого були завідувач Народного дому Василь Світальський та завідувач сільської бібліотеки Ольга Порва. В ньому взяли участь хористи Народного дому, чоловічі та жіночі ансамблі, які виконували патріотичні пісні під керівництвом Василя Світальського та з музичним супроводом вчителя Варязької школи Юрія Станкевича. 79річна жителька Варяжа Євдокія Дзядик потішила глядачів гумористичними творами, продемонструвавши чудову пам’ять та веселу вдачу, характерну українському народові.


Ведучою концертної програми була завідувач бібліотекою Ольга Порва. З вітальним словом до присутніх звернулася сільський голова Олександра Сухоручко, яка відзначила значимість Дня Соборності для розвитку і формування української нації. Депутат Сокальської районної ради, автор цих рядків, побажав громаді єдності у вирішенні спільних питань, несхитної віри в щасливу долю та заможність української держави.
У Варязькій ЗШ ІІІІ ст. з нагоди Дня Соборності України пройшла молодіжна акція «Міст єдності». В ній взяли участь учні та педагогічні працівники. До неї також долучилися жителі Варяжа.
Заступником директора з виховної роботи О. Павлів, класними керівниками 111 класів, вчителем історії С. Закревською організовані та проведені: тематична лінійка «Ми єдині», для учнів 14 класів – інформаційна хвилинка «У День Соборності згадаймо перших героїв Небесної Сотні», година спілкування «22 січня – День Соборності України», коло спілкування «Ми одна родина і Україна наша – соборна, єдина», тематичний урок «Україна – моя молитва»; для учнів 511 класів – конференція «Єднання ЗУНР і УНР», «круглий» стіл «Злука ЗУНР і УНР: причини, умови та історичні наслідки», семінар «В єдності наша сила».
У сільській бібліотеці проведено бібліо-репортаж «Україна – соборна і єдина». Завідувач бібліотекою Ольга Порва розповіла читачам історію свята, ознайомила з тематичною книжковою виставкою.
Усі проведені заходи дозволили мешканцям села привідкрити ще одну сторінку історії, сприяли висловленню своєї громадянської позиції, патріотичному і духовному об’єднанню.
Ярослав ГАВРИЛІВ,•директор Варязької ЗШ IIII ст.
Фото Ольги Порви, Оксани Павлів.