Головна Свято У Великомостівській міській громаді відбулося Свято сім’ї

У Великомостівській міській громаді відбулося Свято сім’ї

19 жовтня у Великомостівській міській громаді відбулося Свято сім’ї, організоване спільно Центром надання соціальних послуг Великомостівської ОТГ, Львівською освітньою фундацією та Великомостівським ЦДЮТ.

Основною темою для обговорення були тонкощі виховання дітей, розглядалися особливості кожного віку та погляд на різні життєві ситуації очима дітей. З іншої сторони поглянути на те, що відчуває дитина в тих чи інших обставинах допоміг присутнім спікер отець Дмитро Романко.

Про програму «Добрий сусід» розповіла Мар’яна Каспришин. Як можна допомогти тому, хто цієї допомоги потребує, як стати тим, кому допоможуть, та тим, хто допомагає, просто заповнивши відповідну анкету.

В той час, коли батьки навчались, діти розважались: найменші малята бавились конструктором та іншими іграшками, старші відвідали цікаві майстеркласи від майстриньчарівниць Великомостівського ЦДЮТ, а потім ще й показали всім гостям імпровізовану казку «Ріпка» у дуже оригінальному та сучасному вигляді.

Хочемо зазначити, що Львівська освітня фундація є нашим добрим другом та надійним партнером і за їх сприяння та фінансової підтримки у Великомостівській громаді планується створити сучасний консультаційний центр для сімей при КУ «Центр надання соціальних послуг Великомостівської міської ради», укомплектований відповідним інвентарем та технікою, як осередок розвитку різносторонніх соціальних послуг, у якому активно надаватимуться консультації, проводитимуться практичні заняття для набуття навиків створення повноцінних, здорових та щасливих сімей ОТГ.

Для роботи з молоддю та сім’ями залучатимуться практичні психологи, юристи, лікарі різних напрямків, фахівці з соціальної роботи, працівники освіти та культури, проводитимуться культурнопросвітницькі семінари щодо здорового способу життя, патріотизму тощо.

Ірина ПЕТРУК, спеціаліст по зв’язках з громадcькістю Великомостівської міської ради.