Головна Свято У відділі прикордонної служби «Павловичі» пройшли урочистості з нагоди Дня прикордонника

У відділі прикордонної служби «Павловичі» пройшли урочистості з нагоди Дня прикордонника

ЗАХИЩАЮТЬ КОРДОНИ УКРАЇНИ…

У відділі прикордонної служби «Павловичі» Львівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України 4 травня пройшли урочистості з нагоди Дня прикордонника. Привітали військовослужбовців із професійним святом голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, а також заступник начальника Львівського прикордонного загону з персоналу, полковник Роман Муравський.

Урочистості розпочались з виконання Гімну України. Прикордонники отримали відзнаки Президента України за участь в антитерористичній операції, відзнаки Львівського прикордонного загону, грамоти і подяки Львівської облдержадміністрації, Сокальської райдержадміністрації та Сокальської районної ради. З нагоди свята гості також привітали усіх тих, хто стоїть на сторожі державного кордону, хто ціною життя та здоров’я боронить мир і спокій мільйонів українців, та тих, хто у нелегкі роки, коли в країні почались військові дії, долучились до справи захисту державних рубежів.
Голова Сокальської районної ради Микола Пасько, вітаючи особовий склад, відзначив, як змінилась у кращу сторону військова частина, у порівнянні з початком незалежності України. «Сучасні приміщення, обладнання – все за європейськими стандартами. Незмінним залишається одне – ви виконуєте бойові завдання, захищаючи кордони нашою держави. Ви не лише ризикуєте своїм життя, охороняючи державні рубежі. Ви також першими представляєте Україну людям, які приїздять до нас. Тому, хочу подякувати вам за службу і передати щирі вітання від громади Сокальського району».

Також Микола Пасько подарував відділу прикордонної служби «Павловичі» книгу «Сокальщина. Книга пам’яті України 19141990 роки». Це видання містить прізвища людей, які у ХХ столітті боролись за незалежність України.

На завершення урочистостей начальник відділу прикордонної служби «Павловичі» підполковник Сергій Бондаренко провів екскурсію для гостей військовою частиною.

Ганна БРОДЮК.

Фото автора.