Головна Свято В селі Стремінь відбулися урочистості з нагоди Дня села

В селі Стремінь відбулися урочистості з нагоди Дня села

«РОДИМИЙ КРАЮ – СЕЛО РОДИМЕ»

«Наше село дуже гарне – Стремінь воно зветься. Через село річка Желдець, як барвінок в’ється…», – такими словами розпочалися урочистості з нагоди Дня села Стремінь. Наш населений пункт красивий і квітучий, і назва у нього наймиліша, але все ж справжньою його окрасою є співучі таланти, які дзвінкими голосами розважали односельчан та гостей.

Під час святкового дійства прозвучали пісні «Мир над Україною», «Материнська любов» у виконанні Мар’яни Владики; «Повертай додому» і «Весна» – Мар’яни Бурко; «Мамо», «Не твоя війна» та «Вишиванка» – Світлани Хвальботи. Також виступив художньопросвітницький колектив та гурт «Мері». Пісні про матусю співали наймолодші учасники Анастасія Дацик та Наталія Сельмашик. Вірші прозвучали з уст Надії Коліди, Вікторії та Христини Козимків, Вероніки Гнатів, Оксани Саноцької та Марії Ключки.

Ведучими свята були працівники культури – Марія Андрушко та Наталія Левик. З концертною програмою завітали до нас колективи художньої самодіяльності сіл Двірці, Волиця, Реклинець та студентка Львівського національного університету ім. Івана Франка Христина Перинка.

Стремінчан з Днем села привітали голова Великомостівської ОТГ Ярослав Ройко та староста села Наталія Білань. Однак свято не було б таким цікавим та захоплюючим якби не спонсори – Наталія Білань, Володимир Мрочко та об’єднана компанія «Континентальфермергруп «Мрія» (від ТзОВ Агро ЛВ «Лімітед»), які безкоштовно організували розваги для дітей. А тут були й аніматори, аквагрим, тракторатракціон, малеча могла посмакувати морозивом. Сільським хлопчикам та дівчаткам запам’ятається ця урочистість надовго, бо вона принесла їм багато радості та позитивних емоцій.

Наталія ЛЕВИК, Марія АНДРУШКО, c. Стремінь.