Головна Свято В селі Завишень при церкві Різдва Пресвятої Богородиці проходив християнський табір

В селі Завишень при церкві Різдва Пресвятої Богородиці проходив християнський табір

В селі Завишень при церкві Різдва Пресвятої Богородиці проходив християнський табір під назвою «Веселі канікули з Богом». Організував його отець Роман Білецький разом з Марійською дружиною монастиря оо. Василіян (м. Червоноград). Табір відвідували діти шкільного віку сіл Завишень та Добрячин. Кожен день розпочинався Святою Літургією о 10 годині, після молитви діти разом з аніматорами приходили в Народний дім, де займалися до 17 години.
Аніматори – брат Яків Шумило, ЧСВВ, Христина Джугало, Ольга Галич, Ірина Лись, Дем’ян Мартинюк, Вікторія Грабовська та інші, проводили повчальні уроки катехизації, вели цікаві гуртки. Всі діти були поділені на три групи, кожна з яких мала свою назву і девіз. Тиждень минув цікаво, весело та змістовно – діти разом з аніматорами займалися в цікавих гуртках, співали, танцювали, переглядали мультфільми на релігійну тему та брали участь у різноманітних іграх. Багато часу займала підготовка до виступу на урочисте закриття табору, допомагали їм, крім аніматорів, бібліотекар та працівники Народного дому.

Смачні обіди для дітей та аніматорів готували в кафебарі «Два серця».

Після закриття табору і святої Літургії в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, в Народному домі відбулася виставкапродаж дитячих робіт, зроблених дітьми в гуртках. Потім учасники кожної групи давали святковий концерт, дякували організаторам табору за весело та змістовно проведений час. Переможців нагородили солодкими подарунками.

Ольга ПІСНЯ, директор Народного дому с. Завишень.