Головна Свято «ВЕЛИКОДНЯ КОРОЛЕВА» ВАНОВА

«ВЕЛИКОДНЯ КОРОЛЕВА» ВАНОВА

По нашій країні проходив Всеукраїнський фестиваль писанки.

До свята Христового Воскресіння в кожному містечку чи біля храмів було встановлено диво-писанки – писанки, розписані у місцевих мотивах.

Пролонгувати любов через писанкарство взялися і у селі Ванів, де у перший день Великодня відбулася презентація великодньої писанки. Подібний захід, ініціатором якого виступили педагогічний та учнівський колективи, відбувся у селі вперше. Щоб популяризувати писанкарство, примножити та закріпити самобутні традиції біля храму св. Дмитрія відбулася виставка найяскравіших, дивовижних та оригінальних писанок, творцями яких були вихованці та учні Ванівського НВК.

Родзинкою свята була двометрова чудописанка, встановлена перед храмом св. Дмитрія. Унікальна, дивовижна, створена з любов’ю до маленької батьківщини, «Великодня королева» Ванова містить часточку кожного, хто долучився до її створення.

Про писанки збереглося багато легенд. Одна з них така: доля світу залежить від того, скільки писанок кожного року пишеться. Доки пишуть писанки, світ буде існувати. Отже, творімо писанки!

Мирослава ГУДЗИК, заступник директора Ванівського НВК.