Головна Свято Вітання Андрія Дяченка з Днем захисників і захисниць України

Вітання Андрія Дяченка з Днем захисників і захисниць України

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧЕРВОНОГРАДЩИНИ!

14 жовтня – це особливий день, в який ми складаємо шану нашій вірі, національно-патріотичним та державним рухам і символам.

У цей день Україна відзначає славетні свята – День захисників і захисниць України, 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії та День козацтва.

Всі ці свята об’єднує одне – глибока віра в непоборність нашої сили, духу, звитяги, героїзму, жертовності та всеосяжної любові до своєї землі та держави.

За роки протистояння російській агресії ми довели, що прагнення відстоювати свою волю та незалежність є невід’ємною рисою українців, яка генетично передалася нам з діда-прадіда, з часів козацтва і зародження нації

І сьогодні ми знову проходимо через жахливі випробування, але проходимо їх з гідністю та хоробрістю, якими без перебільшення захоплюється весь світ.

Зохоплюються мужніми захисниками та захисницями! Котрі щодня демонструють справжню любов до України, демонструючи ворогу: їм немає і не буде спокою на нашій землі!

Пам’ятаємо ціну кожного звільненого клаптика нашої української землі

І з почуттям глибокої поваги ми схиляємо голови в пам’ять про кожного, хто загинув за Україну.

А всім ветеранам, захисникам, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям військових зичу мирного українського неба,  міцного здоров’я, добра, злагоди та достатку у родинах, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні!

Слава нашим Героям!

З повагою,

начальник Червоноградської районної військової адміністрації

Андрій ДЯЧЕНКО.