Головна Свято Вітання Олега Фенчина з Днем козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника...

Вітання Олега Фенчина з Днем козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України

14 жовтня українці відзначають одразу три великі свята – День козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці та День захисника України. Це найкращий день для того, аби вшанувати наших мужніх захисників, які демонструють свій кровний зв’язок зі славними козаками, героями національно-визвольних змагань.

Шановні наші захисники і захисниці, прийміть вітання з нагоди вашого свята і щирі слова вдячності за  ратний подвиг та самовіддане служіння Україні!

Цьогоріч ми відзначаємо це свято  в нелегкий час, коли  ворог топче рідну землю, атакує ракетами мирне населення, знищує соціальну інфраструктуру, руйнує наші села та міста. Ваш патріотизм і мужність рятують нашу державу від ворога, який хоче знищити Україну як державу, а українців – як націю.

Вклоняємося усім, хто з початку повномасштабної війни з росією  із зброєю в руках став на захист рідної землі,  й  нині  мужньо  і хоробро  відвойовує в окупантів кожен метр рідної землі.

Ми схиляємо голови в молитві за тих, хто протягом століть утверджував Українську Державу, жертвуючи власним життям, хто загинув на Майдані, поліг у неоголошеній війні з Росією. Ми згадуємо й тих, завдяки кому ми завдячуємо нашою незалежністю. Вони боролись за Україну. Ми не маємо права зрадити їхніх сподівань. Ми не маємо права на забуття!

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покров усіх захисників України, подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – перемогу над ворогом та демократичну вільну Україну.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, депутат Львівської обласної ради Олег ФЕНЧИН.