Головна Свято Вітання Оксани Берези з Днем козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника...

Вітання Оксани Берези з Днем козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ БЕЛЗЧИНИ!

14 жовтня особливий день для України, в цій даті поєдналось і Свято Покрови Пречистої Богородиці, і День українського козацтва, і річниця створення УПА, і  День захисників і захисниць.

Наша країна проходить випробування на міцність і вже ніколи ні Україна, ні її народ, не будуть колишніми. Напередодні великого релігійного свята ми зазнали масованих обстрілів з боку країни-терориста, але при цьому стали тільки сильніше.

Коли ворог натискає на кнопку «пуск», хай знає – його тут не бояться, коли ворог цілиться по цивільних, хай знає – його чекає відплата, коли ворог дивлячись на зруйновані міста, радіє, хай знає – той, хто прийшов з мечем, від меча і поляже.

Богородицю вважають покровителькою козаків. Славні вояки УПА прийняли ту визвольну естафету від своїх волелюбних предків. Минули роки, а ворог той самий, і тепер наші Захисники і Захисниці роблять все, що в їх силах, щоб відправити московську погань чим подалі від наших кордонів.

Велика година розплати йде за кожним диктатором, всяка тиранія має кінець. І наші воїни покладуть край російській імперії. Наша армія – найунікальніша та найбоєздатніша армія світу. Всі ті, хто до 24 лютого спокійно працював в IT-сфері, шив, виготовляв, продавав, співав, будував – в одну мить перетворились на непереможних бійців, для яких не існує меж неможливого. Любов до своєї землі і всього, що на ній є, – це для них рушійна сила, джерело надії і вірний тил, за який вони щодня борються.

Хочу, щоб кожен з цих безстрашних людей знав – ви наша найбільша гордість. Про вас і для вас наші надії, думи і молитви. Тож хай Божа Матір, яку сьогодні просять усі віряни України і світу за ваше здоров’я, покриє вас своїм омофором. Вся країна уклінно дякує вам.

Щиро зичу сьогодні кожному українцеві перемоги! Мирного неба над вашими головами, хай кожна мати матиме змогу обійняти своїх синів і дочок живих та неушкоджених. Хай про цю війну ми будемо говорити тільки в минулому часі, бо наша Перемога вже близько!

Вічна слава усім захисникам, що віддали життя за наше майбутнє! Ваша відвага закарбована в наших серцях.

Зі святом Покрови, дорогі українці, хай Богородиця береже вас на усіх ваших життєвих дорогах!

З повагою,

Белзький міський голова

Оксана БЕРЕЗА.