Головна Свято ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

1 жовтня у приміщенні Сокальської ЗШ ІІІІ ст. № 4 відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана.

За традицією свято розпочали зі спільної молитви «Отче наш» за мир та повернення додому українських воїнів. Опісля митрофорний протоієрей отець Ярослав Кащук поблагословив присутніх та наголосив, що сьогодні ми з великою повагою і пошаною маємо ставитись до людей похилого віку, які пройшли великі труднощі і приклали багато зусиль та праці задля добробуту народу і нашої держави. Вони є – золотий фонд нашої держави.

Зі словами привітань до присутніх звернулися голова Сокальської районної ради Микола Пасько, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Володимир Огінський, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій РДА Мирослава Михайлюк, голова районної асоціації людей з інвалідністю Оксана Кононова.

На святі для присутніх святкову атмосферу створили: Вероніка Левицька, Станіслав Гук, Софія Черняк, Богдан Федашко, вокальний ансамбль Сокальського районного народного дому, зразковий хореографічний колектив «Престиж» Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Мар’яна Блащук), хореографічний ансамбль «Веселка» Сокальського районного народного дому (керівник Надія Ганіткевич), ансамбль «Вишиванка» Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю (керівник – Надія Бокало).

Директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування – автор цих рядків, привітала всіх присутніх зі святом та висловила щиру подяку організаторам, волонтерам та меценатам свята (ПП «Ніка», директор М. Шамборовська та ПП Зіньків В.Б.).

Святкової атмосфери додали столи зі солодощами, які накрили працівники територіального центру та Асоціація людей з інвалідністю, а також квіти, які для всіх присутніх, закупив відділ з питань культури.
Усім щиро дякуємо за гарний настрій та свято душі для наших підопічних. Вони потребують щоденної уваги, турботи, захисту, підтримки не тільки працівників соціальних служб, але й усіх нас.

Тетяна БУГАЙ,•директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування.