Головна Свято З Днем Конституції України!

З Днем Конституції України!

Шановні краяни, прийміть мої відання з нагоди держаного свята – Дня Конституції України.

Нинішній Конституції передували визначні документи нашої минувшини – “Руська правда” Ярослава Мудрого, перша у всьому світі Конституція Гетьмана Пилипа Орлика, ідея Конституанти часів УНР. Основний Закон став визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, утвердження громадянських свобод, створення належних умов для самореалізації особистості. Саме вільні і відповідальні громадяни є творцями всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних,  наукових, культурних.

Українська громада, кожен з нас має відстоювати свої конституційні права не лише на майданах, на війні, а й на кожному кроці, на кожному місці і кожного дня. Лише тоді норми Конституції України перестануть бути декларативними і справді стануть щоденними нормами прямої дії.

Зичу усім вам міцного здоров’я та нових здобутків, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, досягнень та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності. Рішучості і наснаги всім нам у творенні нової України. Державу будуємо ми! Зі Святом, з Днем Конституції!
СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, Д-р Олег МУСІЙ