Головна Військо Безпека кордону – могутність держави

Безпека кордону – могутність держави

Сьогодення вимагає нових тен­ден­цій, серед яких ведення здоро­вого способу життя. Тому так ба­гато молоді, підлітків, дітей шкі­ль­ного віку серед шанувальників футболу. Що цікаво, навіть прикор­донники залучені до проведення любительських матчів.

І це втішно. Першими, хто був відзначений Українською асоціа­цією футболу до Дня фізичної ку­ль­тури і спорту, стали прикордон­ники відділу «Кордон-675», м. Угнів, які стоять на варті західних рубежів нашої держави. Незважаючи на несприятливі погодні умови, дощ та холод, завдяки патрульній ма­шині ДПСУ, вдалося здійснити поїз­дку місцевостями біля кордону України та Польщі.

Військовослужбовці мали мож­ли­вість побачити пам’ятку старо­винної архітектури в с. Варяж, а ми – відвідати заплановані прикор­донниками навчання.

Військові заняття своєю склад­ністю допомагають підвищувати бойову майстерність солдатів а та­кож відчути на собі нелегкі і суворі буд­ні прикордонної служби. Кін­цевим пунктом нашої спільної по­їзд­ки став пункт перетину кордону Угринів – Долгобичув, який зустрі­чав нас привітанням на вході до прикордонної застави «З любов’ю до України! З кордоном у серці!».

Українська асоціація футболу з нагоди Дня фізичної культури та спорту уже традиційно відзначила переможців футбольного турніру «Прикордоння». Цьогоріч перемогу у турнірі здобула команда прикор­донного пункту пропуску Рава-Руська. Усі команди-учасники, кра­щі гравці змагань від «Пасат-крок» м. Львів, яке спеціалізується у виго­тов­ленні нагород, кубків, отримали пам’ятні спортивні призи. Нагороди – відзнаки для прикордонників, які показують відмінні результати не тільки у нелегкій службі забез­пе­чення захисту західних кордонів України, і які вільний час віддають заняттям фізичною культурою і спор­том, від Української асоціації футболу вручені також і відмінни­кам військової служби сухопутного прикордонного пункту перетину кордону Корчова – Краковець, учас­никам футбольного турніру «При­кор­доння-2022», який відбувся у м. Угнів. А провели нагородження коман­дири 7 Карпатського прикор­дон­­но­го загону.

Прекрасний наст­рій та впевне­ність прикордонників – це запорука незламності нашого на­роду, гаран­тії перемоги України у війні з краї­ною агресором.

На сьогодні в Україні, як і в будь-яких інших країнах світу, спорт відіграє важливу роль у формуван­ні загальнонаціональної культури.

Віктор ТУРІЙ.