Головна Військо МОБІЛЬНІ ГРУПИ ЗАЛУЧАЮТЬ ГРОМАДЯН ДО КОНТРАКТНОЇ СЛУЖБИ

МОБІЛЬНІ ГРУПИ ЗАЛУЧАЮТЬ ГРОМАДЯН ДО КОНТРАКТНОЇ СЛУЖБИ

На Сокальщині працює мобільна виїзна група Сокальського районного військового комісаріату з метою залучення громадян до контрактної служби. Працівники військкомату виїжджають у населені пункти району з наглядною агітацією, розповідають про переваги служби за контрактом, загалом шукають потенційних кандидатів, які в добровільному порядку можуть вступити на військову службу на певний період і протягом якого вони зобов’язуються виконувати умови укладеного контракту.

Агітаційну роботу вже проведено на території Сокальської, Великомостівської, Белзької міських, Жвирківської селищної, Острівської сільської рад. Щоб люди могли піти на контрактну службу, у них повинне бути бажання, відповідне здоров’я та не мали кримінальної відповідальності. Це – основні вимоги до кандидатів для проходження військової служби. Також повинні усвідомлювати, що після необхідної підготовки у військовій частині, їх буде відправлено в зону проведення АТО.

Перший контракт для осіб рядового складу укладається терміном на три роки, також для сержантів і прапорщиків може бути від трьох до п’яти років, для громадян, які були призвані за мобілізацією і перебували в зоні АТО не менше одинадцяти місяців, передбачено короткостроковий контракт на півроку.
Для контрактників діє соціальний пакет. Це і щорічна відпустка зі збереженням грошового та матеріального забезпечення, отримання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військовомедичних закладах та членів їх сімей, отримання безкоштовного житла за рахунок держави, відповідне грошове, продовольче та майнове забезпечення.

Військова служба за контрактом в Збройних Силах України поєднує в собі патріотичний вклад у захист та розвиток Батьківщини, а також дає стабільну основу для соціальної і економічної захищеності.

Інформацію з питання прийняття на військову службу за контрактом можна отримати у райвійськкоматі.

Микола ЛИСАК, військовий комісар Сокальського райвійськкомату.