Головна Військо Наші земляки відправили «помічників» батальйону «Карпатська Січ»

Наші земляки відправили «помічників» батальйону «Карпатська Січ»

СОКАЛЬЧАНИ – «КАРПАТСЬКІЙ СІЧІ»

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, чимало людей змінили свою діяльність, а дехто втратив роботу, але ніхто не розчаро­вуєть­­ся і докладає чимало зусиль для спільної пе­ремо­ги. Одні на передову передають одяг, про­дукти, інші – спорядження, техніку, адже вва­жають, якщо кожна людина допомагатиме хоча б чимось, це пришвидшить вигнання ворога з нашої землі.

Нещодавно Захисникам України наші земляки відправили «помічників» – повнопровідні автомо­білі Nissan, Mitsubishi, Hyudai. Їх вже випробували у 93 окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» батальйону «Карпатська Січ». Ще сокаль­чанини передали п’ять бронежилетів.

До цієї доброї справи долучилися меценати: священник Михайло Нискогуз, Територіальний сервісний центр МВС м. Червоноград, Володимир Шмигельський (директор ПП «Агрофірма імені Богдана Хмельницького»), Микола Поліщук, Юрій Товарянський, Леся Олесько. За це воїни їм дуже вдячні.

За період війни українці зрозуміли, наскільки ми дружні, мужні й, головне, небайдужі. Тож продовжуймо підтримувати один одного у такий важкий час, допомагаймо ЗСУ!

Василь СОРОЧУК.