Головна Військо Однокласники встановили меморіальну дошку Захиснику України у Сокалі

Однокласники встановили меморіальну дошку Захиснику України у Сокалі

ОДНОКЛАСНИКИ ВСТАНОВИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ

13 травня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №2 відкрито та освячено мемо­ріальну дошку Ігорю Клодзінсько­му, випускнику цього навчального закладу. Він загинув 1 жовтня 2022 року, звільняючи Херсонщину.

Участь у заході взяли рідні Героя – мама Надія Іванівна та сестра Олена Федюк, а також однокласни­ки Ігоря. Стали свідками цієї уро­чистої і водночас сумної події педагоги, учні школи, представники військкомату, міської влади та пе­ресічні громадяни.

Директор Сокальської ЗШ №2 школи Любов Кравцова, найперше звернулася до мами Героя Надії Іванівни та подякувала їй за те, що виховала справжнього патріота, котрий вірно та палко любив свою Україну, і, не зважаючи на перешко­ди, труднощі та небезпеку, до ос­таннього подиху боронив її від ворога.

Ігор з перших днів війни пішов добровольцем в ЗСУ, служив в ок­ремій 128 гірськоштурмовій брига­ді, воював на Херсонському напрямку. Загинув звільняючи села Любишівка, Петрівка, Хреще­нівка.

Було багато гарних слів та теп­лих спогадів про загиблого Ігоря Клодзінського, якими ділилась пер­ша вчителька Ганна Паньків. Він був відповідаль­ною людиною, з загостреним почуттям справедли­вості, люблячим сином, хорошим товаришем і щи­рим патріотом. Одним з перших піднявся на захист України і віддав життя за мир і спокій на рідній зем­лі, за волю та незалежність укра­їнського народу.

Чин освячення меморіальної дошки здійснили отці Ярослав Кащук та Ярослав Валюх, який наголосив на цінності життя.

Спільною молитвою та хвилиною мовчання присутні вшанували па­м’ять загиблого захисника України Ігоря Клодзінського.

Кажуть, Герої не вмирають, доки живе пам’ять про них. Саме пам’ят­на дошка на фасаді школи буде нага­дувати, якою великою ціною ми платимо за незалежність Укра­

їни та наше мирне життя.

Ініціаторами та фундаторами встановлення меморіальної дошки виступили однокласники Ігоря.

Любов КРАВЦОВА,
директор Сокальської
ЗШ І-ІІІ ст. №2.