Головна Військо Підприємці Сокальщини допомагають учасникам АТО

Підприємці Сокальщини допомагають учасникам АТО

ЗАПЧАСТИНАМИ ВИРУЧАЮТЬ ПІДПРИЄМЦІ

Майже півроку тому пішов служити в зону АТО. Мене призначили командиром відділення водіїв взводу забезпечення реактивно-артилерійського дивізіону 14 ОМБР м. Володимир-Волинськ. Наш взвод дислокувався в Луганській області, перебував у населених пунктах Щастя, Сотове, Новобогданівка, практично у самому центру антитерористичної операції. В автопарку дивізіону є автомобілі марки «Урал», «КамАЗ», «ЗІЛ», які не раз були в епіцентрі бойових дій, потрапляли під обстріл артилерійських снарядів та виконували поставлене бойове завдання. Тож отримували велике навантаження. До цього ж ця техніка є не новою, часто ламається. У прифронтовій зоні важко знайти запчастини. Доводиться чекати поки їх знайдуть у військових частинах та привезуть. У мирний час ніхто б цьому й не надав значення, але у тих обставинах, в яких ми перебуваємо, потрібна оперативність, бо затягування може коштувати військовим життя.

Тож я вирішив звернутися до друзів-підприємців на Сокальщині. Ті відгукнулися відразу й передали мені потрібні запчастини. Відтоді майже щотижня їм телефоную, бо щось вийшло з ладу, а вони терміново відправляють потрібні запчастини. Хотів би подякувати їм за це, адже підтримують не тільки мене, але й всіх військових, які служать в АТО. Нехай жителі району знають, що свою вагому лепту в перемогу над російським агресором на сході України внесли підприємці зі Сокаля та Червонограда: Олег Худо, Андрій Гріх, а також Богдан Дубецький, Олесь Стецюк, Віктор Величко (директор крамниці «Універсал»), директор ПП «Соріс» Анатолій Остапчук, директор Сокальського управління водного господарства Василь Новосад.

Велике їм спасибі від бійців АТО та водіїв взводу забезпечення реактивно-артилерійського дивізіону 14 ОМБР. Нам усім легше служити, коли знаєш, що тебе на рідних теренах підтримують і пам’ятають друзі, знайомі, та чекають вдома. Слава Україні!

Андрій МОЙКО, учасник АТО.