Головна Військо СЛОВА ПОДЯКИ ЗА МУЖНІСТЬ І ГЕРОЇЗМ…

СЛОВА ПОДЯКИ ЗА МУЖНІСТЬ І ГЕРОЇЗМ…

У Сокальському райвійськкоматі 12 жовтня відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника Вітчизни. Розпочав його військовий комісар Любомир Бродюк, який привітав колектив зі святом, наголосивши, що воно ввібрало в себе славні традиції та уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Він подякував військовослужбовцям, які несуть службу на передовій, захищаючи східні кордони України, побажав працівникам райвійськкомату та їхнім родинам здоров’я, щастя, миру, оптимізму, натхнення, віри у перемогу, бо ми обов’язково переможемо.

З теплими словами привітань до присутніх звернувся голова Сокальської районної ради Микола Пасько, який підкреслив, що це свято за значимістю для українців можна поставити в один ряд з Днем незалежності. «Ми горді тим, що нарешті маємо боєздатне українське військо, яке здатне боронити Україну. Ще кілька років тому армією в Україні не займалися і Збройні сили були фактично розвалені. Як результат, через рік ми отримали агресію з боку Росії і військову справу потрібно було відроджувати практично з нуля… Щиро вдячний вам за те, що сьогодні Сокальський районний військовий комісаріат – один з лідерів в області по виконання мобілізаційних завдань та проведенню призову. Вітаю зі святом всіх захисників України, жінок, які поряд з чоловіками несуть службу, волонтерів, які допомагають українській армії», – сказав він. А завершив свій виступ Микола Пасько гаслом «Слава Україні», яке цього року стало офіційним привітанням Збройних Сил України.
Голова Сокальської РДА Роман Токай наголосив, що знаковим є те, що у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже як 76 років тому Богородиця стала Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України.•Р. Токай зазначив, що за останні роки держава зміцнила українську армію, яка стала потужною, модернізованою, сучасною. І у цьому є крупинка щоденної та рутинної праці колективу райвійськкомату, який сумлінно виконує завдання, яке довірила держава – виховує молодь у національнопатріотичному дусі, формує майбутніх надійних захисників Вітчизни. Він подякував присутнім за їхню відповідальну місію, а особливо, тим, хто в ці хвилини виконує військовий обов’язок на східних рубежах України та береже наш мир та спокій.

Очільники району вручили грамоти кращим працівникам райвійськкомату.
Військовий комісар РВК Любомир Бродюк зачитав накази про нагородження працівників районного військкомату, вручив грамоти й подяки. Зокрема, відзнаки Міністерства оборони України отримали майор Ігор Галятовський та майор Олександр Фалін.

Після офіційних привітань секретар єпархіального управління Української автокефальної православної церкви, капелан Руслан Матвієнко та капелан Андрій Верес разом з священиками о. Володимиром Жарським та о. Михайлом Назаром з Сокаля та Олегом Дяковичем з Червонограда відслужили молебень за Україну та українських воїнів, опісля вони вручили учасникам бойових дій, які боронили і боронять від ворога східні рубежі нашої держави, ордени Покрови Пресвятої Богородиці та грамоти, а військовому комісару Сокальського району Любомиру Бродюку – орден святого Юрія Переможця та подяку від митрополита Макарія.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора.