Головна Військо ТРИВАЄ ПРИПИСКА ДО ПРИЗИВНОЇ ДІЛЬНИЦІ

ТРИВАЄ ПРИПИСКА ДО ПРИЗИВНОЇ ДІЛЬНИЦІ

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 2 січня по 31 березня 2018 року оголошується приписка до призовної дільниці Сокальського районного військового комісаріату Львівської області громадян 2001 року народження.

Приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2001 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Сокальського району, а також громадяни старшого, призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язанні прибути за адресою: м. Сокаль, вул. Семенюка, 2, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці.

Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 10 січня 2018 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Громадяни, які закінчують в 2018 році 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і за станом здоров’я придатні до вступу у вищі військові навчальні заклади (ВВНЗ), можуть подати документи в Сокальський РВК, після проведеної приписки до призовної дільниці, для оформлення особових справ кандидатів для вступу у ВВНЗ.

Олександр ДЕРУН, т. в. о. військового комісара Сокальського районного військового комісаріату.