Головна Військо У Великих Мостах новобранці-прикордонники присягнули на вірність українському народові

У Великих Мостах новобранці-прикордонники присягнули на вірність українському народові

Без батьків та звичних урочистостей строковики-прикордонники присягнули на вірність українському народові.

Так, 16 липня у Кінологічному навчальному центрі 98 юнаків склали Військову присягу на вірність Українському народові. Карантин вніс свої корективи, тому заходи пройшли без запрошення рідних і близьких.

Новобранці вишикувалися на плацу навчального центру, де зі зброєю в руках, один за одним, урочисто присягнули ніколи не зрадити українському народові. Для кожного з них – це свідомий крок у житті.

Ця визначна подія залишиться в пам’яті юних захисників назавжди, адже саме з цього свідомого кроку розпочинається відповідальний та важливий етап життя, присвячений охороні державних рубежів.

Зі знаменною подією новоспечених воїнів привітав начальник Кінологічного навчального центру, ветерани та представники духовенства. Вони побажали військовослужбовцям вірно, віддано та сумлінно виконати свій конституційний обов’язок. Військовий капелан центру окропив воїнів свяченою водою та благословили їх на військову справу.

Уже зовсім скоро змужнілі і загартовані юнаки охоронятимуть державний кордон, адже вони обрали для себе престижну професію – захисників державних рубежів!

Тетяна РИЖАК.
Фото автора.