Головна Військо В Хлівчанах у школі пройшла доброчинна акція «Допоможи солдату!»

В Хлівчанах у школі пройшла доброчинна акція «Допоможи солдату!»

Війна з дня на день нагадує нам про себе тривожними новинами з фронту, прохання про допомогу волонтерів. Змінилося життя, змінився світ, в якому ми живемо, змінились люди та їхнє сприйняття реальності. Але це розумієш тільки тоді, коли спілкуєшся з людьми, які несли службу в зоні АТО, або волонтерами, які теж кожного тижня бувають на передовій і дивляться смерті в очі. Це люди, які не знають страху і відчаю, роблячи добрі справи. Вони корегують свою діяльність, живуть за принципом: «скоординувати – зібрати – відправити».

У нашій школі також пройшла доброчинна акція «Допоможи солдату!» , яку організувала колишній вчитель української мови та літератури Ольга Хомин. На час її проведення учні, вчителі та працівники школи збирали продукти харчування, теплі речі, писали листи, малювали малюнки, а також учні школи співали пісні, присвячені подіям, які відбуваються на сході. Учениця 11 класу Ірина Бутинець читала авторські вірші, які присвятила воїнам АТО. Усі ці подарунки ми передали християнському волонтерськомистецькому об’єднанню «Оберіг», яке очoлюють Ігор Грабінський, Валентина Козій та Оксана Карнага, щоб солдати мали можливість хоч подумки повернутися додому з бліндажів та окопів.

Волонтер п. Оксана наголосила, що сьогодні важлива будьяка допомога, та вияв людяності, такий прояв патріотизму може викликати гордість за підростаюче покоління. Вона просила усіх небайдужих долучитися до збору продуктів харчування, бо напередодні Великодніх свят планують поїздку у зону АТО, щоб на Воскресіння Господнє наші земляки, які воюють з російським агресором, теж скуштували паски і відчули великодню радість.

Ми бажаємо бійцям на передовій мужності і терпіння, щоб усі поверталися додому живими та здоровими.

Наталія ЯРЕМКОВИЧ, бібліотекар Хлівчанської ЗШ.