Головна Військо В Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України у Великих Мостах відбулася церемонія складання...

В Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України у Великих Мостах відбулася церемонія складання військової присяги

16 листопада в Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України у Великих Мостах відбулася церемонія складання військової присяги на вірність українському народові.

На плацу навчального закладу зібралися рідні та друзі новобранців. Також привітати юнаків з такою знаменною подією прийшли представники духовенства та влади району. Це голова Сокальської районної ради Микола Пасько, а також начальник Кінологічного навчального центру Андрій Квартирук, заступник начальника Західного регіонального управління Костянтин Безпалько та ветерани військової служби.
Після внесення бойового прапора та виконання Гімну України, відбувся ритуал приведення до військової присяги особового складу Кінологічного навчального центру. 230 молодих юнаків, зі всіх куточків України, один за одним зі штатною зброєю в руках присягнули на вірність українському народу.

Після такої почесної та хвилюючої церемонії молодих захисників України освятили та благословили на військову справу запрошені священники.

Керівництво та почесні гості привітали молоде поповнення з прийняттям Військової присяги•та побажали успіху та натхнення, з честю і гідністю нести службу з охорони державного кордону.

Завершилась церемонія складання Військової присяги урочистим проходженням особового складу навчального центру та новоспечених охоронців державних рубежів.

Наш кор.