Головна Військо Відбувся мітинг з нагоди вшанування пам’яті Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова...

Відбувся мітинг з нагоди вшанування пам’яті Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова та його побратимів

Начальник Кінологічного навчального центру підполковник Андрій Квартирук з перших днів на посаді приділяє багато часу створенню цілісної системи патріотичного виховання персоналу, формуванню світогляду воїна-захисника України, громадянина, патріота, професіонала, який усвідомлює особисту відповідальність за захист Батьківщини та її кордонів.

Так, недавно відбувся мітинг з нагоди вшанування пам’яті Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова та його побратимів, воїнів-прикордонників, які загинули, захищаючи національні інтереси України в зоні проведення АТО на cході нашої держави.

У лютому 2015 року старший лейтенант В. Семенов зі своїм підрозділом у черговий раз вів нерівний бій з переважаючими силами противника, захищаючи легендарний блокпост, який більш відомий як блокпост «Балу», що розміщувався неподалік селища Фащівка. Відбиваючи атаки, отримав важке осколочне поранення. Незважаючи на це, продовжував керувати боєм. Коли вже не залишилось боєприпасів – наказав підрозділу відступити. Сам, перебуваючи у вкрай важкому стані, фактично стікаючи кров’ю, продовжив нерівний бій з ворогом, у якому героїчно загинув, але врятував життя бойових побратимів.

Вічна шана героям!

Іван КРИХТА. м. Великі Мости.