Головна Військо З 17 по 20 квітня в Луцьку відбувся Всеукраїнський навчально-виховний табір «Школа...

З 17 по 20 квітня в Луцьку відбувся Всеукраїнський навчально-виховний табір «Школа підстаршин» дитячо-юнацької гри «Сокіл»

З 17 по 20 квітня в Луцьку відбувся Всеукраїнський навчально-виховний табір «Школа підстаршин» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Від Львівщини зголосилися і пройшли відбірковий етап Євген Матвіїв – методист Сокальського районного методичного кабінету та вчитель предмету «Захист Вітчизни» Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5 Сергій Гето. Вони успішно пройшли вишкіл разом з колегами з Рівненщини, Хмельниччини, Дніпропетровщини, Донеччини, Луганщини, Полтавщини, Сумщини, Чернігівщини, а також Черкаської, Житомирської, Волинської та Кіровоградської областей.

Мета вишколу – підготовка виховників, які в майбутньому будуть працювати з дітьми, організовувати рої, формувати курені, проводити шкільні перший та друий етапи гри «Сокіл» («Джура»).

Учасники мали змогу відвідати тренінги, практичні заняття, ігри, навчання, отримати новий досвід, спілкування та позитивні емоції. Відвідати музей сучасного українського мистецтва Корсаків та посмакувати смачну вечерю в затишному приміщенні від Adrenalin city як частину вечірньої програми семінару-тренінгу.

Організатори ГО «Національний альянс» спільно з Волинським обласним Центром туризму, спорту та екскурсій за підтримки відділу Національно-патріотичне виховання Мiнiстерство молоді та спорту України. Перший день був насичений інформаційним представленням, організаційними моментами, знайомствами, іграми, обговоренням-очікуванням-побажаннями щодо подальших трьох днів.

Із вступним словом виступили директор Центру туризму, спорту та екскурсій Богдан Бальбуза, заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Олександр Ткачук та директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько (Serhiy Nedilko). Тренери також сказали вітальне слово і, поділившись на рої й розійшовшись по різних кабінетах, заряджали свої рої правильними заняттями.

День другий у «Школі підстаршин» завершився. Майже всі вправи були на свіжому повітрі. Шикування роїв, виконання творчого завдання з впоряду, практичні дії зі стрілецькою зброєю, надання домедичної допомоги, заняття з туризму. Були і гутірки про сучасні дитячі та молодіжні громадські організації, про мету та важливість поширення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура». Були тренінги на командо-утворення та ще багато цікавого…

День третій. У парку ім. Лесі Українки грали в лазертаґ та тренувались стріляти зі страйкбольної зброї.

День четвертий. Починали з руханки, далі були теорія і практика, лекції та ігри, заняття по роях, тренування впоряду, стрільба з лука, поводження зі зброєю, надання домедичної допомоги, заняття з орієнтування та туризму, креативні творчі завдання, навчання з написання проектів, відпочинкові ігри в волейбол та ще багато цікавого й корисного…

Маленькі подаруночки, такі як футболки й посвідки, нагадуватимуть усім про гарно проведений час. Щира подяка тренерам і лекторам за надзвичайний настрій та атмосферу у роях, за корисні поради й навички!

Євген МАТВІЇВ.