Головна Інтерв'ю Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль з перших днів повномасштабного втор­гнення росії в Україну

Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль з перших днів повномасштабного втор­гнення росії в Україну

РАЗОМ – УСЕ ЗМОЖЕМО

Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль з перших днів повномасштабного втор­гнення росії в Україну став не тіль­ки гуманітарним штабом, але й місцем зустрічі літніх обез­до­лених людей, внутрішньо переміще­них осіб, які знай­шли тут прихисток від війни, волонте­рів та небай­дужих людей, які хочуть допомогти українцям, які потребують підтримки у цей нелегкий час та до­помогти ЗСУ. Звідси майже щотижня відправляють машини з гуманітарним вантажем на усі важливі напрямки фронту.

Координує роботу менеджер БФ «Ка­рітас»-Сокаль, депутат міської ради Мар’яна Яремчук.

Пані Мар’яна наголосила, що у важкі дні для України відчули велику під­тримку від наших земляків та друзів з-за кордону, які надіслали і надсила­ють допомогу для українських військо­вих та внутрішньо переміщених осіб. Гуманітарна допомога надходила з Італії, Польщі, Португалії, Німеччини, Австрії…

Нещодавно у «Карітас»-Сокаль побували поважні гості: Генераль­ний Консул Республіки Польща у Львові пані Еліза Дзвонкєвіч, пред­ставники Департаменту МТД та між­народного співробітництва Львів­ської ОДА, які привезли генератори.

– Ми робимо те, що робили ра­ніше – допомагаємо, підтримуємо, але ще з більшою любов’ю в серці, – зазначи­ла пані Мар’яна. – Сьо­годні так важли­во ділитися один з одним теплом, лю­бов’ю та щирістю. Підтримувати ЗСУ. І тих, хто зали­шив­ся без домівок, без своїх рідних, друзів, школи, улюблених іграшок… Ми готові на все, заради щасливих очей дітей, заради літніх людей, які втратили все, заради Пере­моги.

Дя­куємо уряду Республіки Поль­ща за допомогу, яку вiн надає нашій державі та громадянам від початку повномасштабної війни. Дякуємо за те, що прихистили й забезпечуєте усім необхідним тисячі українців, які були змушені тікати з рідних домівок через воєнні дії poсії. Дякуємо за чуйність, людяність та ваші добрі сер­ця. Ми з великою вдячністю прийма­ємо вашу допомогу і віримо, що після перемоги України будемо втілювати спільні проєкти для відбудови і роз­витку України.

Разом – усе зможемо.

Разом до перемоги!

Наш кор.