Головна Інтерв'ю Ігор Бедрик: Кожен донат наближає перемогу

Ігор Бедрик: Кожен донат наближає перемогу

Майже щодень: у дощ, вітер, хмарну чи сиру погоду сокальчани та гості міста біля пам’ятника Т. Г. Шевченку можуть побачити місцевого волонтера Ігоря Бедрика зі скринькою з написом «На ЗСУ».

Він уже майже два роки збирає кошти на підтримку українських захисників. За цей час п. Ігор зробив чимало добрих справ, ініціював та організував багато благодійних акцій для придбання необхідних речей для бійців на усіх керунках фронту… До прикладу, зовсім недавно, завдячуючи донатам небайдужих людей, було придбано автомобіль для бійців Національної гвардії України за 4000$. Військові його отримали, про що надіслали звіт. Вони щиро вдячні жителям Сокаля та Сокальської громади за авто, яке полегшить виконання бойових завдань.

Ігор Бедрик сказав, що ми в тилу маємо усвідомлювати жертовність хлопців на передовій, які у важких умовах, ризикуючи власним життям, перебуваючи весь час під об­стрілами, захищають Україну та всіх нас від москов­ських окупантів. Полегшити їхню роботу може кожен, задона­тивши хоч декілька гривень або й гривню, на які можна придбати необхідне обладнання чи амуніцію для них.

– Приємно отримувати від військових, які, перебуваючи у самому пеклі боїв, не забувають надіслати звіт та слова подяки нашим краянам за передані продуктові посилки. Користуючись нагодою передаю подяку від наших захис­ників Андрієві Гріху за павербанк (Андрій, його сестра та дружина завжди долучаються до благодій­них акцій!) Щира вдячність від Героїв та Героїнь за постій­ну допомогу Оксані Карпук та господинькам з Добрячина за печінкові оладі, налисники з сиром, гречаники, моркву по-корейськи, вареники та ще багато іншого! Велике спасибі також колективу дитячого садочка м. Червоноград №12 за енергетичні батончики та супи, а також усім не­байдужим людям, зокрема, пану Юрію з Червонограда – за антисептики, ліки, енергетики, ноші, захисні маски для бензокосилки та бензопили та багато інших необхідних речей для захисників та захисниць. Вдячний усім, хто долучився до покупки тепловізора, задонативши на во­лонтерську карточку. Разом – ми сила! Вкотре у цьому переконуюсь. На днях спільними зусиллями вдалося закрити борг (57000 гривень), на який придбав шкарпетки, термобілизну, підштаники та труси для військових. Щира подяка та доземний уклін за те, що не втомлюєтесь долучатись до благодійних акцій! Слава Україні!
Слава Героям та Героїням України, – наголосив п. Ігор.

На початку березня Ігор Бедрик ініціював новий волон­терський збір на ремонт автомобіля для хлопців з 24-ої бригади 2 механізованого батальйону, зенітно-ракетного взводу. Відгукнулися уже парафіяни церкви с. Завишень.

Не залишились осторонь першокласники ЗШ I-III ст. №2, які зробили желе і вилучені кошти від його реалі­зації (315 грн.) передали на потреби ЗСУ. Від такого вчинку дітей на очі набігають сльози… Розумієш, що наш народ не побороти.

Сьогодні кожному з нас нелегко, але пам’ятаймо, що одна гривня важлива та наближає Перемогу! І майже щодня є звернення від хлопців «з нуля», щоб допомогти: раціями, тепловізорами, мавіками, авто і т. д. Допомагаємо всі разом і не будьмо байдужими, бо без нашої допомоги та підтримки Захисникам України дуже важко! Віримо в ЗСУ, підтримуємо їх своїми донатами. Тільки спільними зусиллями переможемо лютого ворога.

 

Галина БАРВІНСЬКА,
жителька м. Сокаль.