Головна Культура Бібліотека в Карові – одна з кращих в районі

Бібліотека в Карові – одна з кращих в районі

18 червня в селі Карів, в місцевому Народному домі, пройшли урочистості з нагоди відкриття оновленого бібліотечного приміщення. Майже 5 тисяч книжок отримали нову домівку, а читачі – сучасні та комфортні умови для перебування в читальному залі. Адже завдяки підтримці Сокальської районної та Карівської сільської рад, ПП «Західний Буг» та громади села був зроблений ремонт двох кімнатах, придбані нові меблі для того, щоб бібліотека набула ошатного та привабливого вигляду, стала популярним місцем відпочинку і цікавого дозвілля. Також, завдяки районній і державній програмам були поповнені фонди новими книгами.

Привітати жителів Карова і завідуючу бібліотекою Надію Білоцеркович із такою подією приїхали голова Сокальської районної ради Микола Пасько, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської райдержадміністрації Руслана Антонюк, директор Сокальської централізованої бібліотечної системи Христина Дасюк та завідувач організаційнометодичним відділом ЦРБ Галина Хорташко.

Місцевий священник УГКЦ Богдан Гринда освятив нове приміщення. До слова були запрошені гості та представники сільської громади. Багато теплих слів було сказано на адресу завідуючої бібліотеки Надії Білоцеркович, яка активно займається із дітьми, залучає їх до читання, організовує та проводить багато патріотичних заходів.
Зокрема, голова Сокальської районної ради Микола Пасько відзначив, що бібліотека в селі Карів є однією з кращих в районі: «Завдяки великій колективній праці оновлено це приміщення і бібліотека стала привабливішою для користувачів. Кожен, хто завітає в цю установу із задоволенням може користуватись її послугами. І це є прикладом для інших громад. Адже бібліотеки завжди були осередком української культури».

Господиня свята Надія Білоцеркович висловила слова вдячності всім, хто долучився до відкриття оновленої установи.

На завершення маленькі читачі бібліотеки подарували гостям кілька пісенних композицій. Також була показана презентація про історію сільської бібліотеки в Карові.

Ганна БРОДЮК.
Фото автора.