Головна Культура МИТЕЦЬ АНАТОЛІЙ ПОКОТЮК ПОДАРУВАВ ІКОНУ МІНІСТРУ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ ЄВГЕНУ НИЩУКУ

МИТЕЦЬ АНАТОЛІЙ ПОКОТЮК ПОДАРУВАВ ІКОНУ МІНІСТРУ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ ЄВГЕНУ НИЩУКУ

Сокальський митець Анатолій Покотюк створив нові авторські ікони у своєму унікальному стилі різьбі на дереві, об’ємній інтарсії. В них вкладені реліквії від святих місць світу, що несуть силу і благословення Боже. Ці ікони призначені тим, хто посправжньому любить матірУкраїну, і готовий пожертвувати свої діяння і серце на її благо і майбутнє.
Напередодні річниці Революції Гідності і Дня Свободи одна з них («Та, що вертає стріли» («Почаївська Божа Мати), різьба на дереві, об’ємна інтарсія) вручена міністру культури України Євгену Нищуку.

В дарчому написі митець побажав: «Вельмишановний п. Євгене! Хай Почаївська Божа Мати, що була, є і буде вічно Величною Святинею Української Землі, завжди відвертає ворожі стріли, які відвертала завойовникам у своїй історії, береже Вашу синівську любов до Святої МатеріУкраїни, допомагає Вам у діяннях і задумах сіяти зерна Мудрості Українських традицій по всьому світу. Сил і Натхнення!
м. Київ, 20 листопада 2017 року».

На світлині: міністр культури України Євген НИЩУК, радник міністра культури, голова Громадської ради при Міністерстві культури Богдан КОЖУШКО, депутати районної ради Микола ПОЛІЩУК, Роман ВОЛОС, заслужений діяч мистецтв України

Анатолій ПОКОТЮК з дружиною Наталією.