Головна Політика Делегація зі Сокальщини на чолі з головою районної ради Миколою Паськом відвідала...

Делегація зі Сокальщини на чолі з головою районної ради Миколою Паськом відвідала Остроленцький повіт

Делегація зі Сокальщини на чолі з головою районної ради Миколою Паськом відвідала Остроленцький повіт (Республіка Польща). У її складі були депутати районної ради Роман Шевчук та Богдан Красько, головний лікар центральної районної лікарні Роман Швед. Вже 17 років обидва регіони об’єднує тісна дружба. Візит до міста Остроленка відбувся на запрошення керівництва повіту з метою зміцнення партнерських відносин між Сокальським та Остроленцьким районами, подальшої співпраці та обміну досвідом у сферах розвитку місцевого самоврядування та охорони здоров’я.

Під час візиту українська делегація взяла участь в медичній конференції на тему: «Інновації у сучасній малоінвазивній хірургії на прикладі Мазовецької спеціалізованої лікарні імені Юзефа Псарського та Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ», яка проходила в місті Остроленка. Вона відбулась у рамках проекту «Підвищення доступності медичних послуг у сфері сучасної хірургії», який реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Під час конференції Микола Пасько поділився досвідом реалізації міжнародних проектів на території Сокальського району.

Наша делегація також взяла участь у сесії Остроленцького повіту. Голова районної ради Микола Пасько вручив вітальну грамоту старості повіту Станіславу Кубелю, висловив сподівання на конструктивну співпрацю, корисну для обох громад задля всебічного розвитку, запропонував скласти план участі представників повіту в спільних культурних заходах та спортивних змаганнях, а також написанні проектів для залучення коштів Євросоюзу в інфраструктуру Остроленцького повіту і Сокальського району.

Під час перебування української делегації в Польщі також відбулася низка офіційних зустрічей.

Анна БРОДЮК, головний спеціаліст з інформаційних технологій районної ради.