Головна Політика Народні депутати від “Голосу” – за реформи

Народні депутати від “Голосу” – за реформи

У Всеукраїнському турі з презентацією Національно­го плану на 2021 рік минулого тижня були народні депутати України від політичної партії «Голос»

Зокре­ма, 11 лютого у Сокаль завітали Андрій Осадчук та Роман Костенко. Народні депутати провели зустріч з головою Червоноградської районної ради Андрієм Порицьким, головою Сокальської міської ради Сергієм Касяном, депутатом Львівської обласної ради Олегом Фенчином, головним лікарем КНП «Сокальська ЦРЛ» Романом Шведом, головним спеціалістом відділу ос­віти Сокальської РДА Тетяною Слободян, директором ЗОШ I-III ст. №4 м. Сокаль Наталією Драган та депута­тами Сокальської міської та Червоноградської район­ної рад. Представила присутніх депутат Сокальської міської ради від ПП «Голос» Мар’яна Яремчук.

Народні депутати коротко розповіли про себе. А далі окреслили «дорожню карту», якою планують рухатись у цьому році. Тут у пріоритеті безпекова сфера, еконо­мічна галузь та проблеми екології. Роман Костенко розповів, що у безпековій галузі політична партія пе­редбачає вирішення питання щодо розв’язан­ня кон­флікту на Сході України, реорганізацію СБУ, методи боротьби із гібридною війною.

«Без реформи правосуддя жодні системні зрушення неможливі. Тому ми наполягаємо – повноцінна судова реформа повинна стати пріоритетом у роботі парла­менту цього скликання! Адже без цього кроку будь-які реформи, розбудова антикорупційної інфраструк­тури чи залучення інвесторів не матимуть особли-вого сенсу та успіху», – наголосив Андрій Осадчук.

Головною, на думку політиків, є проблема залучення партнерів та союзників для підняття української еконо­міки. Найбільшою проблемою в Україні є невміння та небажання подолати корупцію – на такій думці зійшлись усі присутні.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання Сокальської територіальної громади та методи їх вирішення. Головний лікар КПН «Сокальська ЦРЛ» Роман Швед доповів про епідемічну ситуацію в районі, розповів, що медзакладу бракує препаратів для хворих на covid-19, які є у протоколах лікуваннях, адже НСЗУ та МОЗ прорахували невірні коефіцієнти, чим спровокували недоотримання ліків, звернув увагу і на питання забезпечення інсуліном для інсуліноза­лежних жителів району. Під час дискусії голова Черво­ноградської райради Андрій Порицький погодився із доповідачами, що питання безпеки, зокрема у медій­них та інтернет-просторах, на жаль, є найбільш проб­лемним, в умовах гібридної війни в Україні. Також він зауважив, що на державному рівні потрібно підняти оклади для працівників медичної та освітньої сфер. Голова Сокальської міської ради Сергій Касян коротко розповів про ОТГ, про проблемні питання (освітня субвенція, тарифи, реструктуризація боргів, інвентари­зація земель та ін.), які треба вирішувати на держав­ному рівні. А депутат Львівської обласної ради Олег Фенчин, зокрема, наголосив на отриманні субсидій малозахищеним верствам населення, неналежну оплату праці вчителям.

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.