Головна Політика Про бюджет, культуру та спорт – на засіданні колегії Сокальської РДА

Про бюджет, культуру та спорт – на засіданні колегії Сокальської РДА

30 травня відбулося засідання колегії Сокальської РДА за участю першого заступника голови РДА Ірини Задолинної, голови районної ради Миколи Паська, керівника апарату РДА Віри Білець. Питання «Про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року» доповіла начальник фінансового управління РДА Галина Леонова. Вона поінформувала, що до загального фонду місцевих бюджетів району за І квартал 2017 р. надійшло 48793,9 тис. грн. податків та зборів, що становить 114,4% планових призначень. За підсумками кварталу уточнені планові завдання за доходами загального фонду, не виконано такими місцевими радами: Межирічанською, Угнівською, Перв’ятицькою, Смиківською.

Члени колегії заслухали начальників відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій РДА Мирославу Михайлюк та відділу молоді та спорту райдержадміністрації Андрія Мандрика, які прозвітували про роботу за перший квартал. Опісля вони відповіли на запитання членів колегії, які наголошували на залучені до культурних та спортивних заходів все більше молоді, дітей, благодійників та вирішенні проблем. Зауваження також
висловив голова районної ради Микола Пасько.

З кожного питання прийнято відповідні рішення. Керівник апарату Сокальської РДА Віра Білець подякувала керівникам відділів за добру роботу.

Любов ПУЗИЧ.