Головна Політика Встановлять сім майданчиків

Встановлять сім майданчиків

На нараді у РДА обговорено питання щодо встановлення в районі семи майданчиків з тренажерним обладнанням, кошти на які передбачені районною програмою «Майданчик з тренажерним обладнанням на 2017 рік». Сільські ради, на території яких встановлять спортивне обладнання входять: Лучицька, Хоробрівська, Корчівська, Переспівська, Стенятинська, Боб’ятинська та Двірцівська. На це з районного бюджету виділено 350 тисяч гривень. До кінця липня необхідно укласти міжбюджетні угоди, щоб до 1 вересня спортивні майданчики були встановлені.

Основною метою районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням» є зміцнення здоров’я населення шляхом створення умов для організації занять фізичною культурою та спортом в місцях проживання, масового відпочинку населення та навчання, формування потреби здорового способу життя.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Задолинна, головa районної ради Микола Пасько, начальник фінансового управління РДА Галина Леонова, начальник відділу молоді та спорту РДА Андрій Мандрик, сільські голови.