Головна Політика ЗАТВЕРДИЛИ ПРОГРАМИ Й ПРИЙНЯЛИ ЗВЕРНЕННЯ

ЗАТВЕРДИЛИ ПРОГРАМИ Й ПРИЙНЯЛИ ЗВЕРНЕННЯ

17 травня відбулося друге пленарне засідання XXIX позачергової сесії VII скликання Сокальської районної ради. Депутати розглянули такі питання.

Затвердили Програми:

– підтримки матеріальнотехнічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік;

– охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 20162020 роки;

– підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 20182019 роки;

– підтримки та розвитку народних домів
Сокальського району у 2018 році;

– покращення санітарноекологічного стану території Сокальського району Львівської області на 2018 рік;

– підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік.

Внесли зміни до програм:

– підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік;

– розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 20162020 роки;

– «Національнопатріотичного, військовоспортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 20172020 роки».

Затвердили технічну документацію про нормативно грошову оцінку земельних ділянок у Телязькій, Поторицькій, Домашівській та Лучицькій сільських радах.

З цих питань виступали начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мар’яна Копейка, начальник відділу містобудування та архітектури РДА Мирослава Баралус, депутaти районної ради Андрій Сенюк, Ігор Гуз, Олег Солодяк, Віктор Притулко, начальник відділу житловокомунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури РДА Степан Шевчук, головний спеціаліст відділу освіти РДА Леся Ковалишин, головний спеціаліст відділу з питань культури, охоронної культурної спадщини, туризму та релігій РДА Уляна Осміловська, начальник відділу Держгеокадастру у Сокальському районі Сергій Бермес.

Депутати прийняли звернення:

– До Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради щодо недопущення міжконфесійного та міжнародного конфлікту в м. Белзі Сокальського району.

– До Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

– До голови Сокальської районної державної адміністрації щодо вимоги посилення роботи по соціальному захисту та підтримки воїнів АТО.

– До Президента України, Верховної Ради України щодо підтримки звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

– До Міністерства екології та природних ресурсів України щодо відзначення Почесними грамотами Сохнацького С. С. та Сенюка А. І.

– До Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо ремонту автомобільних доріг загального користування.

– До Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання та погодження створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України.

Юлія СОРОЧУК.