Головна Право Відкрито поліцейську станцію у Великих Мостах

Відкрито поліцейську станцію у Великих Мостах

22 квітня урочисто відкрито поліцейську станцію у м. Великі Мости. Участь в заході взяли: голова Червоноградської РДА Андрій Дяченко, начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області, капітан поліції Василь Семенюк, начальник Червоноградського РВП, полковник поліції Руслан Цар, начальник Сокальського ВП №2 Червоноградського РВП, капітан поліції Іван Шеремета, начальник сектору взаємодії з громадами ГУНП у Львівській області, капітан поліції Оксана Боб’як, Великомостівський міський голова Ярослав Ройко.

Освятив приміщення поліцейської станції о. Володимир Юськів та побажав поліцейським служити на благо громади для створення безпечного середовища у Великомостівській громаді та працювати для того, щоб люди завжди мали підтримку, відчуття захищеності, могли покластися на них у будь-яких складних жит­тєвих ситуаціях.

Офіцери громади мати­муть повноваження діль­ни­ч­ного офіцера поліції, патрульного поліцейсь­кого, сво­є­часно реагувати­муть на звернення меш­кан­­ців, запобігатимуть вчи­нен­ню пра­вопорушень, про­во­ди­ти­муть превентив­ну роботу тощо. Вони за­безпечені усіма необхід­ни­ми для роботи засобами: просторим приміщенням, службовим тран­спортом, зброєю, засобами зв’язку, оргтехнікою. Усі поліцейські офіцери гро­мади пройшли суворий відбір та двомісячне спеціалізоване навчання у Харкові.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Нацполіції у Львівській області та територіальними гро­мадами. Зокрема, приміщення для правоохоронців виділені та відре­монтовані за кошти місцевих бюджетів. Поліцейський офіцер житиме та працюватиме у громаді, де цілодобово надаватиме якісні поліцей­ські послуги та забезпечуватиме правопорядок.

Поліцейськими офіцерами Великомостівської територіальної громади є: Іван Боровський, Петро Лопушанський, Василь Федик.