Головна Спорт ФК «Арсенал» з Сокаля другий в «ОСІННЬОМУ КУБКУ»

ФК «Арсенал» з Сокаля другий в «ОСІННЬОМУ КУБКУ»

У Винниках проходив традиційний «Осінній кубок» серед дітей 2007-2008 років народження

В змаганнях взяли участь дванадцять команд, серед яких і сокальський «Арсенал». У груповому етапі талановиті юні сокальські футбо­лісти отримали дві впевнені «сухі» пе­ремоги, обігравши «Галичину» (Львів) – 3:0 та ровесників з міста Мостиська – 2:0.

Події плей-офф за своїм драматиз­мом й інтригою нагадували дорослий футбол. У півфіналі «Арсенал» лише в серії пенальті з рахунком 4:3 (основний час – 1:1) здолав львівське «Динамо».

У фінальному поєдинку «Арсенал» поступився львівській «Покрові» – 0:1. Отже, підопічні Сергія Матвєєва знову серед призерів престижного турніру, команда здобула друге місце. Кращим нападником турніру визнано гравця «Арсеналу» Олександра Шопранку.

Надіємося, ці перемоги стануть фун­даментом подальших злетів наших юних футболістів.