Головна Спорт Легкоатлети ДЮСШ “Соколяни” – переможці та призери на турнірі з легкої атлетики...

Легкоатлети ДЮСШ “Соколяни” – переможці та призери на турнірі з легкої атлетики у Нововолинську

smart

ЛЕГКОАТЛЕТИ – ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ

У Нововолинську відбувся турнір з легкої атлетики на призи випускників ДЮСШ. Участь взяли близько 100 юних спортсменів з Володимира та району, Луцька, Сокаля, Червонограда, Львова.

Учні ДЮСШ «Соколяни» (на знімку вгорі зліва) посіли такі призові місця: Данило Дмуховський з бігу 30 метрів – перше, бігу 30 метрів з/б – друге, стрибках в довжину – перше; Настя Сенчина – біг 30 метрів, біг 30 метрів з/б, стрибки в довжину, біг 200 метрів – на всіх фінішувала першою; Максим Марчук у стрибках в довжину був другим, бігу 30 метрів з/б – третім, бігу 30 метрів – другим, бігу на 200 метрів – першим.

Покращили свої результати: Вероніка Михалевська, Марта Шнар, Макар Харковенко, Сніжана Кошлата, Евеліна Ярощук.

Тренер-викладач: Олена Кретів.

* * *

Збірна команда Львівської області посіла четверте загальнокомандне місце в чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Змаган-ня відбулися в Києві. Перше місце естафета 4х400 м:
Юстина Попович (СДЮШОР «Веслярик»), Марія Михалюк (КДЮСШ ім. Ю. Кутенка), Каріна Оверко (на знімку вгорі справа) (ДЮСШ м. Сокаль), Олександра Жук (КЗ «ДЮСШ ім. О. Дем’янюка»).