Головна Спорт Наш земляк Павло Жирков в спортивній ходьбі у легкоатлетичних змаганнях у Києві...

Наш земляк Павло Жирков в спортивній ходьбі у легкоатлетичних змаганнях у Києві здобув перше місце

«МАСТЕРС»

У м. Київ у легкоатлетичному манежі Київ­ської міської школи вищої спортивної май­стерності відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні кате­горії «Мастерс». Для участі у змаганнях з усіх регіонів України з’їхалось понад сімсот спортсменів. Завдяки добрій організації, такі змагання завжди перетворюються у справ­жнє свято спорту. Адже в секторах для зма­гань збираються старі друзі, які безмежно люблять легку атлетику.

В цих змаганнях захищав честь Львівщини наш земляк Павло Жирков у віковій групі 65+. Так, в спортивній ходьбі на 3000 м він фінішував першим, а у бігу на 3000 м – посів третє місце.

Команда Львівської області посіла п’яте командне місце, набравши 1418 залікових очок.