Головна Свято Благодійним фонд «Карітас»-Сокаль» провів акцію «Помічники святого Миколая»

Благодійним фонд «Карітас»-Сокаль» провів акцію «Помічники святого Миколая»

ЩАСЛИВІ ДІТОЧКИ – НАЙБІЛЬША НАГОРОДА ДЛЯ ВОЛОНТЕРІВ

Вже традиційно перед Різдвом та Новим Роком, Благодійним фонд «Карітас»-Сокаль» провів акцію «Помічники святого Миколая». Волонтери склали 630 солодких подарунків, якими обдарували дітей з багатодітних родин та дітей-інвалідів, а також внут­рішньо переміщених осіб, які живуть у колективних місцях проживання – ОЛК «Ровесник», гуртожитку Сокальського професійного ліцею та прихистку «До­мівка» в смт. Жвирка.

Святий Миколай також завітав і до діток, які втіка­ючи від війни, приїхали на Сокальщину. Помічни­кам св. Миколая з далекої Венеції (громада УГКЦ у Венеції) обдаровували їх теплим одягом…

– Війна позбавила українських дітей домівок, за­брала у них рідних, світло й тепло, а ми підтримуємо, допомагаємо і робимо все можливе, аби свято прийшло до кожного з них, – наголосила менеджер БФ «Карітас»-Сокаль Мар’яна Яремчук. – Радіємо, що подарували цим дітям трошки щастя та віри в чудо. Прагнемо, щоб у їх спогадах залишилося біль­ше приємних моментів, тепла єднання та прикладів допомоги один одному. Дякуємо усім благодійникам, які долучилися до акції «Помічники святого Миколая». Спільними зусиллями зробили багато добрих справ. Адже не має у світі більшої радості, ніж бачити щасливих діточок, які розпаковують красиві пакунки від св. Миколая.

Та недарма кажуть, що добро повертається стори­цею. Святковий настрій та різдвяну атмосферу ство­рили дітям та дорослим, як сокальцям, так і внутріш­ньо переміщеним особам, волонтери шотландської благодійної організації «Siobhans Trust», які вчергове завітали до Червоноградського району, зокрема в БФ «Карітас»-Сокаль. Вони знову привезли смачну піцу з різними начинками, якою змогли посмакувати всі бажаючі.

Начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко подякував іноземцям за їхню жертовність, підтримку та любов до України. Волонтери з Шотландії вже не перший місяць дарують на теренах України не тільки піцу, а й частинку своїх сердець та присвячують вільний час, щоб наблизити разом з нами спільну перемогу…

БФ «Карітас»-Сокаль не забув й про «миколай­чики» для українських захисників. Фермер Василь Шамборовський офірував порося, з якого господині Мирослава Струс і Надія Плечінь приготували 336 банок тушонок. До них долучилися також господині з сіл Тудорковичі, Варяж, Спасів, Перв’ятичі, Комарів, які напекли пиріжків, хліба, наварили вареників, голубців, приготували м’ясних виробів. Все це відпра­вили на фронт. Нині їхніми гостинцями уже смакують українські захисники, щоб і вони далеко від рідної домівки відчули святкову атмосферу різдвяних свят, що про них пам’ятають, і змогли посмакувати стравами, які для них приготували з любов’ю та вірою у перемогу жителі Сокальської громади.

Нині кожен з нас робить свій внесок у перемогу. Спільними зусиллями, об’єднавшись заради України та людей, долаємо будь-які труднощі.

2 січня волонтери Шотландської Благодійної орга­нізації «Шівонс Траст» знову завітали у Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль, щоб пригостити внутрішньо переміщених осіб та сокальчан смачною піцою.

Менеджер БФ «Карітас»-Сокаль Мар’яна Яремчук та Сокальський міський голова Сергій Касян вручили їм Подяку та сувеніри за волонтерську діяльність та підтримку українців у час війни.

Любов ПУЗИЧ.