Головна Свято Делегація з Сокальщини побувала на дожинках у Польщі

Делегація з Сокальщини побувала на дожинках у Польщі

У гміні Тарнаватка Томашівського повіту (Республіка Польша) 25 серпня відбувся фестиваль дожинок, з нагоди завершення збору зернових культур. В урочистому заході взяли участь представники місцевого самоврядування, а також численні гості з України і Німеччини. Сокальський район представляла делегація, яку очолював заступник голови районної ради Василь Бойко. У її складі були депутати районної ради Василь Сорочук, Олег Солодяк та Михайло Веклин.

Фестиваль розпочався з урочистої Святої Меси. Хліб, який був випечений вже з цьогорічного врожаю, передали старостамгосподарям свята. Хліборобів щиро привітали війт гміни Тарнаватка Петро Пасієчний та староста Томашівського повіту Генріх Карван.

Заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко подякував польським партнерам за запрошення, привітав фермерів із завершенням жнив, адже завдяки їхній напруженій і наполегливій праці благодатна земля дає щедрий врожай. Він побажав хліборобам наснаги, здоров’я, щастя, щедрої долі та добрих врожаїв.

Також в рамках фестивалю відбулось нагородження кращих фермерів значками «За заслуги у сільському господарстві», організовані змагання кулінарних майстринь, виставки виробів із колосків, сільськогосподарські виставки. А гарний фольклор і народні танці зачаровували глядачів мелодійністю і красою.

Юлія СОРОЧУК.