Головна Свято КОХАННЯ ПЕРЕМАГАЄ ВСЕ

КОХАННЯ ПЕРЕМАГАЄ ВСЕ

10 березня стане пам’ятним назавжди для наре­чених, які незважаючи на війну, вирішили побратися у старовинному містечку на березі Західного Бугу. До весільних пар у Сокальському ВДРАЦС всі вже звикли, але ця – особлива. Обоє наречених – вій­ськові: Оксана Гибляк – старший солдат військової частини (м. Червоноград), Сергій Го­ренко – голов­ний сержант батальйону територіаль­ної оборони Червоноградського району. Наре­чені одружувалися у військовій формі з патріотичним синьо-жовтим весільним букетом. І це, мимо­волі, нагадувало, що ми живемо у воєнний час.

Як з’ясувалося, наречена Оксана служить народу України з 2004 року, Сергій – з 1999-ого.

Познайомились молодята у травні минулого року через Інтернет. Їхньому коханню не стала на заваді відстань майже 1000 км, адже Сергій жив на той час у Кривому Розі. Він каже, що з перших дзвінків до Ок­сани зрозумів, що вона – та одна-єдина, яку шукав все життя, тож, не вагаючись, переїхав із Дніпропетровщини у Червоноград. До того він уже обороняв східні кордо­ни України в зоні ООС, тож не хоче більше чекати. Нещодавно запропонував одружитися. Кохана пого­дилася. Вони вирішили, що ніхто не може змінити їхні плани. І нині у присут­ності командира, побра­тимів, друзів стали под­ружжям.

Обряд одруження провела на­чальник Сокаль­ського ВДРАЦСу Віра Шавалюк. Вона привітала Оксану і Сергія з днем народження сім’ї та по­бажа­ла, щоб почуття, які їх поєднали, не згасали, щоб вони підтримували їх у години труднощів, без яких не обходиться жоден життєвий шлях, щоб вони зігрівали їх у хвилини ра­дості і щастя, які без сумніву в достат­ку чекають молоду сім’ю і, безумовно, як­найшвидшого поповнення в сі­мействі, а головне – мирного неба.

Сергій нині захищає громадський спокій. Тож серед гос­тей був і керівник загону швидкого реагування територі­альної варти «Галичина» Володимир Гнідець, який зазна­чив, що життя не­передбачуване. Здавалося б, війна несе лише біль та розчарування. Але ж ні, навіть у таких складних життєвих ситуаціях є світлий бік. Підтвердження цього – кохання військових Оксани та Сергія. Вони народи­лися й виросли в різних части­нах країни, та доля їх об’єднала і нині вони побрались.

Привітав молодят з одруженням і Сокальський міський голова Сергій Касян: «Сьогодні в Україні триває війна. Народження нової сім’ї слугує симво­лом відродження країни. Україна творить нову історію, а ви свою родину. Ви вирішили поєднати свої долі в час випробувань та боротьби. Бажаю вам великого кохання і найближчим часом покра­щувати демографічну ситуацію на Сокальщині».

Командир Сергія Юрій Матвіїв побажав молодятам незламності перед життєвими обставинами, кохання та глибокої довіри один до одного, витримки, розуміння та швидкої перемоги України, а подруга Віка – довгих років сімейного життя у радості та згоді під мирним небом.

І Оксана, і Сергій красномовно довели, що війна коханню не перешкода. І нехай не було білої сукні із фатою чи лімузина, зате були щирі привітання побратимів, командирів та близьких. Додали доб­рого настрою нареченим й працівники Сокальського професійного ліцею, які спекли для молодят смач­ного торта.

Перемоги й мирного неба вам, молодята, щасливих років спільного подружнього життя. Слава Україні!

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.